Ремонт і заміна датчиків автомобіля у Львові

Ремонт і заміна датчиків автомобіля проводиться в разі виходу елементів з ладу або серйозних порушень в процесі їх функціонування. Відзначимо, що подібні пристрої працюють у важких умовах, тому їх термін служби обмежений. Наприклад, датчики ABS розташовуються в безпосередній близькості від коліс, що говорить про постійний впливі вологи і бруду. Природно, це не може позитивним чином позначатися на стані пристроїв. Також далеко не всі датчики піддаються відновленню. Більш того, більшість є одноразовими. Отже, при виявленні дефектів їх просто міняють. Ціна процедури залежить від місця розташування. Часом, щоб дістатися до елемента, необхідно провести масштабну дефектовку.

Призначення пристроїв

Більшість процесів, що відбуваються під час експлуатації сучасного автомобіля, контролюється електронікою. Численні блоки управління коректують роботу агрегатів, що дозволяє домогтися максимального ККД при мінімальній витраті ресурсів. Також пристрої, що відповідають за безпеку, здатні реагувати куди швидше, ніж навіть дуже досвідчений водій. Це дозволяє уникнути багатьох аварійних ситуацій. Чим вище сегмент автомобіля, тим більша кількість технічних пристосувань знаходиться у нього в арсеналі.

Для того щоб ЕБУ міг отримувати інформацію і, обробивши її, корелювати режими функціонування механізмів, автомобіль оснащений безліччю датчиків. Ці елементи збирають інформацію про роботу елементів різних вузлів і відсилають її в комп’ютер для аналізу. Сьогодні ці пристрої ведуть спостереження і за кількістю оборотів колінчастого вала, і за тиском в шинах.

Як виконується ремонт і заміна датчиків у Львові

Ремонт і заміна датчиків авто починається з комп’ютерної діагностики. Так як елементи підключені до єдиної електромережі, несправність одного з них проявиться в помилку, яка виникне на приладовій панелі. Залежно від конкретної моделі, це може бути як загальна сигналізація, так і точна вказівка ​​вузла, в якому стався збій. Відзначимо, що поломки деяких датчиків просто не дозволяють експлуатувати автомобіль.

Розглянемо етапи:

  • демонтаж устаткування (для отримання доступу)
  • процедура відключення датчика
  • установка нового елемента
  • збірка

Деякі елементи такого типу мають вкрай обмежений термін служби. Наприклад, датчики зносу колодок працюють в середньому 25-35 тисяч кілометрів.

Куди звернутися?

Ремонт і заміна датчиків вимагає участі професіоналів, які мають у своєму розпорядженні техніку для комп’ютерної діагностики. Це дозволяє швидко локалізувати несправність і провести необхідні операції по відновленню працездатності вузла. Наприклад, у Львові Ви можете вирішити таку проблему силами майстрів «СТО Авто». Це дозволить бути впевненим, що операції виконуються висококваліфікованими спеціалістами. Також всі необхідні елементи Ви зможете придбати на місці.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів