Ремонт гідропідсилювача керма авто у Львові

Всі сучасні автомобілі оснащені гідропідсилювачем керма або ГПК, як його називають скорочено. Цей функціональний елемент значно полегшує долю водія, адже він дозволяє легко ремонт гідропідсилювача кермауправляти  кермом при повороті. Завдяки цьому, автомобілем простіше управляти, і на безпеці це позначається найкращим чином. Навіть якщо одна з передніх шин в результаті аварії отримала розрив, водій, чий автомобіль оснащений гідропідсилювачем керма, зможе зберігати контроль над транспортним засобом. Ремонт гідропідсилювача керма- не популярна послуга, через те, що ГПК — досить надійний та функціональний. Обслуговування його зводиться до заміни експлуатаційної рідини і приводного ременя відповідно до рекомендацій виробника. Однак, щоб захистити себе від можливих неприємностей, не слід забувати про регулярну діагностику під час планового сервісного обслуговування.

Причини ремонту гідропідсилювача керма

ремонт гідропідсилювача

Як правило, причиною для ремонту гідропідсилювача керма є обрив ременя насоса. Тому ступінь його натягу і зношеності необхідно контролювати. Симптом, який свідчить про недостатню тягу — віддача в рульовому колесі, особливо яскраво проявляється при вивернутих до

відмови колесах або початку руху. Ремонт  в разі такої несправності передбачає натяг ременя або його заміну.

Додатковий тиск, завдяки якому не потрібно докладати великого зусилля до керма, створюється за допомогою спеціального насоса. Як робоче тіло, що передає зусилля, виступає рідина, рівень якої слід підтримувати на заданій виробником позначці. Якщо ремонт насоса ГПК вимагає доливання рідини, використовувати для цього необхідно склад, рекомендований виробником. В іншому випадку, рідина, яка не відповідає вимогам, може призвести до збою роботи всієї системи, що потребують більш серйозного ремонту насоса гідропідсилювача керма і, відповідно, більш значних витрат.

ремонт гідропідсилювача руля

Ця рідина виконує відразу дві функції — змащує елементи конструкції і виступає в якості робочого тіла. Тому для забезпечення нормальної роботи важливий не тільки її обсяг, а й чистота. Якщо рідина забруднена, це позначається і на інших елементах, в результаті чого може знадобитися ремонт гідропідсилювача керма, більш складний і дорогий, ніж планова заміна рідини. Крім того, робоча рідина може протікати — щоб усунути цю несправність, необхідно знайти причини витікання і ліквідувати її.

Де зробити якісний ремонт гідропідсилювача керма?

Фахівці автосервісу «СТО Авто» виконають для вас будь-який ремонт гідропідсилювача керма у Львові, незалежно від його складності. Ми використовуємо найсучасніше обладнання і пропонуємо максимально вигідні тарифи на всі види послуг.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів