Ремонт насоса ГУР

Ремонт насоса ГУР — це операція з відновлення складного механізму, що дозволяє функціонувати системі. Причин для виникнення неполадок може бути кілька. Найбільш часто зустрічається — природний знос компонентів агрегату. Як і будь-який інший складний пристрій, насос не може працювати вічно. Існують і фактори, що прискорюють вихід механізму з ладу. Наприклад, при відсутності зміни робочого матеріалу в ньому накопичується велика кількість сторонніх часток (бруду і продуктів зносу). Всі вони негативним чином позначаються на роботі агрегату. Також при витоках рідини може виникнути ситуація, при якій насос працює без матеріалу — це швидко виведе його з ладу. У зв’язку з цим необхідно уважно стежити за станом системи.

Робота вузла

Кермові механізми — це комплекс елементів, які дозволяють передати зусилля, що додається водієм до керма, на колеса. Воно надходить на рульову колонку, а потім, через кардан, потрапляє на рейку, яка через тяги і наконечники зміщує кулаки, змушуючи колеса повертатися. Звичайно, зусилля, яке необхідно прикласти для зміни напряму руху автомобіля, залежить від кількох факторів. По-перше, впливає розмір коліс. По-друге, швидкість руху. По-третє, звичайно ж, наявність або відсутність підсилювача.

Сучасні моделі повсюдно оснащуються гідравлічними або електричними підсилювачами. У першому випадку мова йде про систему, яка працює завдяки тиску рідини, що створюється насосом. Воно допомагає множити зусилля, яке передає водій. В конфігурації з електромотором цю роботу виконує агрегат, встановлений в безпосередній близькості від рейки.

Як виконується ремонт насоса ГУР у Львові?

Ремонт насоса ГУР автомобіля проводиться при виявленні несправностей в його роботі. Відзначимо, що агрегат рідко ламається миттєво — зазвичай про наявність дефектів кажуть сторонні шуми, що виникають при роботі кермом. Також керувати стає складніше — потрібно прикладати серйозні зусилля. Важливо розуміти, що, на жаль, можливість здійснення відновлювальних робіт залежить від конкретної модифікації пристрою. Деякі механізми не підлягають ремонту, тому при їх виході з ладу його потрібно замінити. Подібну інформацію виробник не надає, тому для прояснення ситуації потрібно звернутися до досвідчених майстрів або до власників автомобілів, які стикалися з подібними проблемами.

Ремонт насоса ГУР проходить у декілька етапів:

  • демонтаж навісного обладнання
  • злив робочого матеріалу
  • відключення насоса
  • виїмка механізму
  • дефектовка
  • заміна зношених елементів
  • збірка і установка
  • підключення
  • заправка нової рідини

Ціна подібних заходів дуже висока. У зв’язку з цим більшість власників старих автомобілів обирають установку вживаних агрегатів, що нерідко обходиться дешевше.

Куди звернутися?

Ремонт насоса ГУР авто — це непроста операція, яка вимагає певних навичок і спеціального інструменту. Тому братися за неї самостійно не рекомендується. Наприклад, Ви можете звернутися за допомогою до висококваліфікованих фахівців автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові. Тут подібні завдання вирішуються в найкоротші терміни і з гарантією якості. Також Вам буде запропонована грамотна діагностика інших компонентів вузла, що дозволить визначити наявність дефектів.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів