Ремонт пневмопідвіски авто у Львові

Іномарки наділені корисними функціями і багатою електронікою, характеризуються комфортом і зручністю пересування, проте систематично піддаються поломкам. Складна структура роботи механізмів систематично порушується, і виникають раптові труднощі. Доводиться витрачати чималі кошти на профілактику та усунення проблем. Зрозуміло, відгуки володарів європейських, японських і американських автомобілів сильно відрізняються, оскільки базуються на особистих враженнях і життєвому досвіді.

Пневмопідвіска транспортного засобу корисний винахід, що дозволяє налаштовувати кліренс, регулювати навантаження на вісь, збільшувати вантажопідйомність автомобіля, не порушуючи «граціозність» пересування водія і пасажирів. Однак деталі періодично ламаються, а ремонт пневмопідвіски — недешевий захід, що вимагає досвіду, кваліфікації та профільних знань.

Якісний ремонт пневмопідвіски в «СТО Авто»

Однак не варто переживати! Компетентні фахівці нашого автосервісу «СТО Авто» часто проходять курси підвищення кваліфікації і мають у своєму розпорядженні багатофункціональний інструмент. Вони виконують ремонт пневмопідвіски у Львові недорого і максимально оперативно, відповідно до вимог виробника.

Сучасна система пневмопідвіски включає компресор, ресивер, магістралі розподілу повітря, системи управління. Завдяки використанню даного пристрою, таксисти і завзяті автомобілісти намотують пробіг, який обчислюється сотнями тисяч кілометрів. Однак природні умови і особливості експлуатації транспортного засобу вносять серйозні корективи в роботу вузла. Благо, проблеми трапляються вкрай рідко.

Ремонт пневмопідвіски — загальна назва комплексу дій по відновленню цілої системи: заміни пневмобалонів, пневмокомпресору і блоків клапанів, ремонту повітряних магістралей. Вартість сервісного обслуговування серйозно різниться, і залежить від складності відновлювальних операцій, ціни запасних виробів і кваліфікації кадрів.

На що варто звернути увагу

Всі частини конструкції служать досить тривалий термін, проте трапляються менш надійні агрегати. Наприклад, ремонт пневмопідвіски часто викликаний поломкою пневмобалонів. Гарантія на деталі становить близько ста тисяч кілометрів, проте через дороги і кліматичних умов знос відбувається швидше. Пневморукав — основна частина Пневмоамортизатор, яка страждає, переважно, від ударів, утворюються тріщини або навіть серйозні діри.

Завдяки досвідченим фахівцям нашого автосервісу «СТО Авто», провести ремонт пневмопідвіски у Львові вийде дешево, якісно і досить оперативно. Сучасно обладнання дозволяє провести ретельний огляд пошкоджених деталей, заміну механізмів або повне відновлення зношених елементів.

Кращий спосіб захистити пневмобалонами — купити на пневмостійки циліндр з нержавіючої сталі, а також гумовий пильовик. Таким чином, пневморукав буде захищений від деформацій внаслідок розтягування. Ціна захисту значно нижче ринкової вартості нового виробу. Зверніть увагу, вона складається з гідравлічного амортизатора і пневморукава. Її вихід з ладу часто відбувається через пневморукава, і змушує терміново купувати оригінальну або справжню деталь.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів