Ремонт підвіски автомобіля у Львові

Ремонт підвіски автомобіля зустрічається досить часто, оскільки всім відомі проблеми з якістю покриття доріг в нашій країні виводять з ладу навіть найміцніші елементи. Якщо транспортний засіб експлуатується у Львові, звичайно, проблем буде значно менше в порівнянні з машинами, які регулярно виїжджають на пересічену місцевість. Однак і на вулицях Львова зустрічаються серйозні вибоїни. Частота звернення в сервіс з такими проблемами пов’язана як з акуратністю і уважністю водія, так і з якістю встановлених елементів. Навіть автомобілі преміального сегмента будуть доставляти багато неприємностей, що відносяться до ходової частини, якщо їх оснащувати дешевими запчастинами.

Елементи системи

Підвіска транспортного засобу відповідає за керованість, стійкість на дорозі і комфорт пересування. І якщо останній параметр далеко не для всіх автомобілістів є критичним, то перші два на пряму пов’язані з безпекою. Машина повинна тримати дорогу, а також швидко реагувати на роботу кермом. Часом, щоб піти від серйозної аварії, потрібно зробити різкий маневр. Чим краще працює підвіска, тим більше може бути швидкість, на який й робляться ці дії без ризику входу в занос або непередбачуваною зміною траєкторії.

Відзначимо, що в залежності від моделі, а також від використовуваних компонентів ходової частини, можна домогтися більш плавного або більш жорсткого ходу підвіски. Відзначимо, що на сьогоднішній день існує велика кількість виробників деталей такого типу, тому, при бажанні, можна добитися практично будь-якого потрібного результату. Але, звичайно ж, необхідний грамотний і прорахований підхід.

Як виконується ремонт підвіски?

Ремонт підвіски авто пов’язаний з купівлею елементів. Відзначимо, що вибір тих запчастин, чия ціна є мінімальною на ринку, неприйнятний, оскільки багато які з цих запчастин не виконують необхідних функцій належним чином. Також не рекомендується покупка вживаних деталей, оскільки в переважній більшості випадків вони мають вельми невеликий залишковий ресурс.

Розглянемо деталі, які можуть мати потребу в заміні:

  • сайлентблоки
  • важелі
  • стійки стабілізатора
  • втулки стабілізатора
  • пружини
  • пневмобалона

Будь-який ремонт підвіски у Львові починається з діагностики. Важливо точно розуміти, який елемент став непридатним.

Вибір сервісу

Для здійснення, таких робіт, як ремонт підвіски  варто вибрати грамотних майстрів. Вони зможуть виконати перевірку ходової частини, а також замінити зношені деталі швидко і з гарантією якості. Наприклад, співробітники автосервісу «СТО Авто» мають великий досвід подібних процедур, що дозволяє дати тривалу гарантію на всі виконані  операції. Також на місці Ви зможете провести розвал сходження, який часто буває необхідний після втручання в структуру підвіски.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів