Ремонт передньої підвіски у Львові

Ремонт передньої підвіски необхідний частіше, ніж аналогічні операції з задньою віссю. Це легко пояснюється тим фактом, що найважчий агрегат — ДВС — розташовується у фронтальній частині автомобіля. Також додаткове навантаження дає і водій, який знаходиться в салоні під час поїздки. У зв’язку з цим елементи передньої підвіски швидше приходять в непридатність, незважаючи на те, що вони призначені витримувати серйозні випробування. Відзначимо, що стан вузла безпосередньо впливає на поведінку автомобіля на дорозі. У разі їх перенапруження втрачається точність і гострота управління. Не можна не враховувати, що це позначається на безпеці пересування. Тому рекомендується виконувати регулярну діагностику системи і вчасно проводити заміну деталей, що вийшли з ладу.

Підвіска автомобіля

Підвіска являє собою набір елементів, які виконують важливі функції. Перш за все, вони амортизують удари, які приймають на себе колеса. В іншому випадку вся енергія передавалася б на кузов, в зв’язку з чим пересуватися на автомобілі було б просто неможливо. Для її гасіння передбачені елементи, що мають вільний хід — амортизатори і пружини (або пневматичні балони). Завдяки цим деталям вдається нівелювати наслідки впливів, що дозволяє автомобілю мати плавний хід.

В системі може бути передбачений міст — монолітна металева конструкція, яка сьогодні найчастіше зустрічається на позашляховиках. Вона істотно підвищує прохідність транспортного засобу. На легкових модифікаціях зустрічаються важелі — металеві деталі, які дозволяють кріпити маточину до підрамника і / або кузову. Фіксація відбувається за рахунок сайлентблоків, які амортизують енергію впливу, що істотно продовжує важелів термін служби.

Як виконується ремонт передньої підвіски

Ремонт передньої підвіски у Львові автомобіля передбачає придбання запчастин. Звичайно, це не обов’язково повинен бути тільки оригінал. Однак і деталі, чия ціна є мінімальною на ринку, вибирати не слід — зазвичай вони мають дуже невеликий запас міцності. У зв’язку з цим всі відновлювальні операції доведеться незабаром виконувати повторно. Також важливо відзначити, що деталі підвіски завжди змінюються парно, оскільки в іншому випадку сенсу в таких заходах не буде.

Розглянемо основні етапи:

  • установка автомобіля на підйомник;
  • діагностика;
  • видалення зношених деталей;
  • установка нових елементів.

Якщо мова йде про пневматичні системи, то з нею справи йдуть трохи складніше через більшу кількость елементів. Наприклад, з ладу може вийти компресор або ЕБУ.

Куди звернутися?

Ремонт передньої підвіски авто слід довірити професіоналам. Невмілі дії можуть привести до погіршення ситуації, що поставить під питання безпеку пересування. Тому не варто намагатися виконати операції самостійно, якщо Ви не маєте належної підготовки. Рекомендуємо звернутися в автосервіс СТО Авто, розташований у Львові. Тут є все необхідне, щоб вирішувати подібні завдання в найкоротші терміни. Також на всі виконані роботи буде дана тривала гарантія.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів