Ремонт задньої підвіски у Львові

Ремонт задньої підвіски в середньому зустрічається рідше, ніж відновлювальні роботи переднього моста. Справа в тому, що фронтальна вісь більш навантажена з огляду на те, що попереду розташовується найважчий агрегат автомобіля — двигун. Також постійний тиск на неї надає водій, без якого рух транспортного засобу неможливий. Однак варто згадати виключення — наприклад, часті перевезення важких вантажів. У зв’язку з цим елементи системи можуть набагато швидше вийти з ладу. Звичайно, всі деталі підвіски не приходять в непридатність одночасно. Однак варто враховувати те, що елементи знаходяться в щільному сполученні, що говорить про їх вплив один на одного. Отже, дефекти одного компонента позначаться на стані всієї конструкції.

Компоненти системи

Задня підвіска автомобіля може являти собою кілька типів конструкцій — залежна і незалежна. Найбільш поширеною сьогодні є незалежна система з встановленою скрученою балкою. У бюджетних моделях вона поєднується з Макферсоном, розташованим на передній осі. Преміальні модифікації комплектуються пневматичними елементами. Вони здатні підтримувати дорожній просвіт на належній висоті незалежно від навантажень. Це дозволяє домогтися найвищої плавності ходу практично на будь-якій поверхні. Існують і регульовані системи такого типу. З їх допомогою водій може збільшити або зменшити кліренс (наприклад, для полегшення навантаження речей в багажне відділення).

Звичними елементами підвіски є амортизатори, пружини (або пневмобалону), важелі (поздовжні, поперечні), торсіонна балка (в напівнезалежних системах), стабілізатор поперечної стійкості і його стійки. До складу конструкції може входити і міст — жорстка монолітна конструкція, що є частиною залежною підвіски. Конкретний набір елементів залежить від конкретної модифікації автомобіля.

Хід ремонту

Ремонт задньої підвіски автомобіля починається з діагностичних заходів. Якщо Ви помітили зниження керованості транспортного засобу, а також сторонні звуки при русі (найчастіше вони з’являються на нерівній поверхні), слід звернутися до грамотних фахівців для здійснення перевірки компонентів системи. Також явною ознакою неполадок є зменшення дорожнього просвіту. Наприклад, при постійних перевезеннях важких вантажів можливе просідання пружин і розгерметизація амортизаторів. У зв’язку з цим задня вісь опуститься відносно передньої.

Розглянемо основні етапи:

  • Перевірка системи;
  • Видалення несправних компонентів;
  • Установка нових деталей.

Практично всі компоненти системи змінюються парами. Справа в тому, що вони мають приблизно однаковий термін служби.

Куди звернутися, якщо потрібен ремонт задньої підвіски?

Ремонт задньої підвіски у Львові варто доручити професіоналам. Це непроста робота, від результатів якої залежатиме керованість машини, а, отже, це позначиться і на безпеці пересування. Тому рекомендуємо звернутися в автосервіс СТО Авто, розташований у Львові. Тут є все необхідне, щоб в найкоротші терміни виконати необхідні операції, ціна яких завжди відповідає якості. Також досвідчені фахівці допоможуть підібрати запчастини, якщо це буде необхідно.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів