Заміна стабілізаторів авто у Львові

Заміна стабілізаторів автомобіля може мати на увазі як установку основного елемента, так і монтаж нових стійок. Відзначимо, що в другому випадку процес здійснюється набагато простіше, та й ціна таких елементів невисока, навіть якщо Ви надасте перевагу оригіналу. Що ж стосується стабілізаторів поперечної стійкості, то самі конструкції, що представляють собою металеві  трубки вигнутої форми, які приходять в непридатність вкрай рідко. Основною причиною поломок стають механічні пошкодження. У переважній же більшості випадків мова йде про заміну втулок. Ці елементи кріплення надійно утримують деталь на своєму місці, а також нівелюють вібрації і коливання, тим самим не дозволяючи деформуватися металевим елементам.

Деталі ходової частини

Підвіска автомобіля відчуває велику кількість навантажень різного характеру. Агрегати і кузов, а також водій і пасажири разом  перевозяться, вантажами тиснуть на конструкцію зверху, а колеса, переміщаючись по дорожньому полотну — знизу. Природно, чим більше ці дії, тим швидше елементи системи виходять з ладу. Так само варто враховувати непрості умови експлуатації деталей. Бруд, волога, піскоструй і реагенти не збільшують термін служби компонентів.

Однак крім нерівностей на дорозі, ходова частина піддається і іншим навантаженням. Наприклад, при повороті тиск розподіляється нерівномірно. На внутрішню сторону виявляється куди більший вплив, ніж на зовнішню. Отже, якщо маневр буде занадто різким або швидкість дуже високою, можливо перекидання транспортного засобу. Щоб уникнути подібних ексцесів, в підвіску впроваджуються стабілізатори. Це металеві деталі, які з’єднують дві сторони осі. Вони допомагають більш рівномірно розподілити навантаження. Відзначимо, що деталі встановлюються в конструкцію обох осей.

Виконання операцій

Перед заміною стабілізатора авто необхідно провести діагностику, яка допоможе з’ясувати, що саме не так з цією системою. Якщо мова йде про стійках або втулках — слід купити нові елементи і провести монтаж. А ось при пошкодженнях самої металевої основи можна звернутися і на вторинний ринок. У Львові чимало тематичних авторазбор, які можуть запропонувати деталі в цілком гідному стані.

Заміна стабілізаторів у Львові поділяється на такі етапи:

  • демонтаж стійок;
  • видалення втулок;
  • демонтаж стабілізатора;
  • установка нових деталей;
  • монтаж.

Якщо змінюються втулки або тяги — варто придбати комплект. Ці елементи мають приблизно однаковий термін служби.

Куди звернутися, якщо потрібна заміна стабілізаторів

Заміна стабілізаторів повинна проводитися досвідченими майстрами. Помилки, допущені при виконанні цієї роботи, можуть істотно знизити керованість автомобіля, а, отже, і безпеку пересування на ньому. Вибираючи автосервіс, зверніться за допомогою до більш досвідчених або перегляньте відгуки на незалежних майданчиках. Хорошу репутацію має автосервіс «СТО Авто», висококваліфіковані співробітники якого зможуть швидко і з гарантією якості здійснити подібні заходи.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів