Заміна сайлентблоків підвіски у Львові

Заміна сайлентблоків  підвіски автомобіля — це досить поширена процедура, оскільки такі деталі швидше за все виходять з ладу через низьку якість асфальтового покриття в нашій країні. Беручи велику кількість ударів на себе, вони отримують механічні пошкодження, що призводить в кінцевому підсумку до руйнування гумового компонента кріплення і утворення люфту. Це не дозволить конструкції мати достатню жорсткість для виконання поставленого перед нею завдання. Відзначимо, що стан ходової частини безпосередньо впливає на безпеку пересування на автомобілі, тому затягувати з ремонтом в такому випадку не варто. Також необхідно сказати, що подібні неполадки часто виявляються в появі сторонніх звуків, особливо при проходженні дрібних нерівностей.

Елементи підвіски

Підвіска сучасного автомобіля являє собою велику кількість пов’язаних між собою деталей, мета роботи яких полягає в забезпеченні плавності ходу і чіткої реакції на дії водія. Природно, кожна модель має певні налаштування шасі, які проводяться виходячи із завдань, поставлених перед транспортним засобом. Автомобілі преміального сегмента можуть оснащуватися підвіскою яка налаштовується , щоб водій міг вибирати режим роботи ходової частини за своїм бажанням.

Невід’ємною частиною незалежної підвіски є сайлентблоки. Вони являють собою резинометалічні шарніри, які забезпечують креплення важелів. Усередині корпусу такого елементу розташована вставка з гуми, що дозволяє гасити вібрації і удари, що припадають на вісь. При цьому силова конструкція не страждає, що запобігає пошкодженню елементів, чия ціна досить висока.

Як виконується заміна сайлентблоків?

Заміна сайлентблоків  підвіски авто вимагає придбання  елементів. Відзначимо, що варто вибирати продукцію брендів, які вже встигли зарекомендувати себе. Наприклад, серед досвідчених автомобілістів великою популярністю користується продукція німецьких компаній. Вибір же найдешевших пропозицій недоцільний, оскільки ці деталі мають короткий термін служби.

Розглянемо етапи на які поділяється заміна сайлентблоків:

  • демонтаж колеса;
  • видалення важеля;
  • виїмка (або демонтаж) сайлентблока;
  • установка нового елемента;
  • установка.

Такі елементи необхідно міняти парами. Зазвичай вони мають приблизно однаковий термін служби.

Куди звернутися?

Заміна сайлентблоків у Львові повинна проводитися професіоналами, оскільки вимагає певних навичок і спеціальної підготовки. Вибираючи сервіс у Львові, зверніть увагу на відгуки, розміщені на незалежних майданчиках. Наприклад, хорошу репутацію має техцентр «СТО Авто», фахівці якого готові взятися за виконання робіт будь-якої складності, а також гарантувати високий рівень якості проведених процедур.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів