Заміна пружини передньої підвіски у Львові

Заміна пружини передньої підвіски автомобіля зазвичай потрібна на досить серйозних пробігах. Незважаючи на те, що елементи такого типу розраховані на дуже тривалий термін служби, рано чи пізно вони виходять з ладу. Однак, найчастіше, це відбувається поступово. Тобто, через виникнення втоми металу пружина починає просідати. Це негативним чином позначається на стані амортизаторів, а також зменшує дорожній просвіт. Але, часом зустрічаються і поломки пружин. Вони відбуваються внаслідок дуже серйозних ударів. Наприклад, попадання колеса у відкритий люк на досить високій швидкості. Але, звичайно ж, така аварія спричинить за собою і вихід з ладу пов’язаних елементів.

Передня вісь

Передня підвіска автомобіля будь-якого сегмента завжди складніша за конструкцією, ніж задня. Це пояснюється тим, що передні колеса є керованими. Отже, потрібно забезпечити їх надійне кріплення та впровадження рульових механізмів. Також варто відзначити, що найпоширенішим типом приводу на даний момент є передній. Тому вісь навантажується приводними елементами, пов’язаними з коробкою передач. Враховувати необхідно і той факт, що найважчий агрегат — двигун — в переважній більшості випадків розташований саме у фронтальній частині автомобіля.

Для забезпечення плавності ходу підвіски встановлюються амортизатори і пружини. Ці елементи покликані гасити удари, які припадають на частку осі. Тобто, коли колесо прагне наблизитися до кузова, елементи стискаються і гальмують процес, різко знижуючи швидкість вертикального переміщення. Потім вони повертаються в початкове положення. Весь процес здійснюється за лічені секунди, тому водій і пасажири практично не відчувають биття і вібрацій.

Виконання процедури

Заміна пружини передньої підвіски авто вимагає покупки елементів. Запчастин Ви можете вибрати як оригінал, так і аналоги. Відзначимо, що деталі відрізняються не тільки за ціною, але і за характеристиками. Багато виробників пропонують деталі, здатні зменшити або збільшити кліренс щодо заводських параметрів. Але, варто розуміти, що коротка підвіска негативно позначається на рівні комфорту.

Заміна пружини передньої підвіски поділяється на:

  • зняття коліс;
  • демонтаж стійки;
  • виїмка пружини;
  • установку нового елемента;
  • збірка.

Використання вживаних елементів не рекомендується. Часто вони мають досить скромний залишковий ресурс.

Куди звернутися, якщо потрібна заміна пружини передньої підвіски?

Доручити таке завдання, як заміна пружини передньої підвіски у Львові кому попало не можна. Будь-які невірний дії з ходовою частиною автомобіля позначаться на безпеці пересування. Отже, варто вибрати грамотні сервіси. Наприклад, Ви можете скористатися послугами кваліфікованих співробітників автосервісу  «СТО Авто», розташованого у Львові. В цьому випадку Вам не доведеться сумніватися в якості здійснюваних заходів.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів