Заміна пружин підвіски авто у Львові

Заміна пружин підвіски — це досить поширена операція, яка актуальна в декількох випадках. По-перше, мова йде про вихід елементів з ладу. Звичайно, вони мають більш тривалий термін служби, ніж амортизатори, проте також не здатні служити вічно. Рідко відбувається поломка — в разі дуже серйозних ударів або інших ексцесів (наприклад, попадання колеса в відритий колодязь). Найчастіше від постійних навантажень виникає втома металу, і елементи просідають. Отже, зменшується дорожній просвіт, що впливає на їздові характеристики. По-друге, нерідко кліренс зменшується в процесі тюнінгу автомобіля. Для цієї мети встановлюються нештатні пружини і амортизатори. По-третє, пружинна підвіска може бути замінена на пневматичну. Цей захід також виконується в рамках тюнінгу транспортного засобу.

Елементи системи

Підвіска автомобіля — це складна конструкція, яка призначена для створення комфортних умов пересування навіть по нерівних дорогах, а також дозволяє зробити автомобіль керованим. Існує кілька видів таких конструкцій. Два основних — залежна і незалежна. У першому випадку вертикальне переміщення одного колеса неминуче призводить до переміщення іншого. У другому ж вони не мають прямого впливу один на одного. Для стримування впливів, які припадають на елементи підвіски через попадання коліс в яму або при наїзді на перешкоду, встановлюються ресори, пружини або пневматичні елементи.

Ресори сьогодні використовуються на вантажівках. Такі елементи здатні витримувати дуже серйозні навантаження. На легкових автомобілях найчастіше зустрічаються пружини. Ціна таких елементів досить невисока, а їх термін служби досить тривалий. Преміальні ж моделі оснащуються пневматичною системою, яка може або підтримувати кліренс на заданій висоті (незалежно від навантажень), або міняти його значення на вимогу водія (якщо встановлена ​​керована конструкція).

Як відбувається заміна пружин підвіски?

Заміна пружин підвіски автомобіля має на увазі придбання таких елементів. Якщо не потрібно проведення тюнінгу, слід вибирати штатні деталі. Відзначимо, що це може бути як оригінал, так і аналог. Сьогодні на ринку представлена ​​велика кількість продукції різних брендів. Однак не рекомендуємо вибирати найдешевші елементи — зазвичай вони мають досить скромний запас міцності. Якщо Ви не маєте належного досвіду, слід перед покупкою проконсультуватися з фахівцями.

Заміна пружин підвіски проходить у декілька етапів:

  • демонтаж колеса;
  • видалення верхніх опор;
  • виїмка стійки;
  • дефектовка;
  • установка нової пружини;
  • монтаж стійки.

Заміна завжди відбувається парно, якщо здійснюється установка штатних елементів. Якщо ж мова йде про тюнінг, змінюються всі елементи.

Вибір сервісу

Заміна пружин підвіски у Львові вимагає участі професіоналів. Самостійне виконання операцій може призвести до помилок і навіть травм при демонтажі. Тому, не маючи спеціальної підготовки, братися за здійснення такого заходу не варто. Рекомендуємо звернутися за допомогою до спеціалістыв автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові. Тут подібні завдання вирішуються в найкоротші терміни і з гарантією якості. Також досвідчені співробітники СТО допоможуть Вам підібрати запчастини.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів