Заміна пружин задньої підвіски у Львові

Заміна пружин задньої підвіски автомобіля проводиться не так часто, оскільки ці елементи працюють в парі з амортизаторами і мають досить чималий термін служби. До того ж, якщо не відбувається постійне перевезення дуже важких вантажів, то тиск, який чиниться на задню вісь, нижче, ніж на передню. Це пояснюється фронтальним розташуванням двигуна — найважчого агрегату в транспортному засобі. Також варто враховувати, що водій, який розташовується спереду, завжди знаходиться в машині, а ось пасажирів в салоні може і не бути. Однак, з часом і ці елементи приходять в непридатність. Настає втома металу, і елемент перестає повертатися у вихідну форму, поступово просідаючи.

Підвіска автомобіля

Підвіска транспортного засобу являє собою поєднання різних деталей, які працюють на забезпечення стійкості автомобіля на дорозі та компенсацію ударів, які отримують колеса під час руху по нерівностях. Кількість компонентів вузла залежить від моделі машини, а також від налаштувань шасі, оскільки багато виробників пропонують один і той же автомобіль з різними конфігураціями налаштувань шасі. Також варто сказати, що передня вісь конструктивно завжди складніша, ніж задня.

Основними елементами, які відповідають за плавність ходу автомобіля, є амортизатори і пружини. Вони працюють в парі, створюючи певний тиск, протидіють руху колеса у напрямку до кузова. Крім того, що ці деталі не дозволяють стикатися колесу з аркою, вони сповільнюють його рух по вертикалі, що дозволяє зробити дефекти дорожнього полотна практично непомітними для водія і пасажирів.

Виконання операцій

Заміна пружин задньої підвіски у Львові авто починається з вибору запчастин. Відзначимо, що сьогодні на ринку представлено досить багато таких елементів від різних виробників. Їх відрізняє не тільки ціна і якість виготовлення, але також і конфігурація. Крім стандартних елементів, можна зустріти посилені — розраховані на підвищення навантаження, спортивні — коротші, і довші —  для збільшення дорожнього просвіту. Вибір, звичайно ж, здійснюється щодо поставлених власником цілей.

Заміна пружин задньої підвіски поділяється на:

  • установку автомобіля на підйомник;
  • демонтаж елементів;
  • установку нових пружин.

Для того щоб збільшити опір навантаженням, багато автомобілістів встановлюють демпфери. Вони являють собою проставки, виконані з поліуретану, що допомагають амортизувати впливу на колеса.

Куди звернутися, якщо потрібна заміна пружин задньої підвіски?

Доручіть заміну пружин задньої підвіски професіоналам. Помилки, які можна допустити при самостійному виконанні процедур, можуть не дозволити осі працювати в штатному режимі. Також якщо Ви не маєте досвіду в підборі елементів, варто проконсультуватися з фахівцями. Наприклад, Ви можете скористатися послугами кваліфікованих співробітників автосервісу «СТО Авто», розташованого у Львові. В цьому випадку всі необхідні операції будуть виконані якісно і точно в строк.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів