Заміна підвіски авто у Львові

Заміна підвіски — це комплексний захід, який має на увазі установку великої кількості нових деталей. Звичайно, мова вкрай рідко йде про заміну всіх елементів, проте досить часто можна зустріти випадки, коли частка компонентів прийшла в непридатність. Причин для виникнення таких проблем може бути кілька. Перш за все, варто сказати про природне вироблення деталями свого ресурсу. Серйозні навантаження, які вони отримують, не проходять безслідно. Також варто відзначити неакуратну експлуатацію. Наприклад, не об’їжджаючи каналізаційні люки і вибоїни, Ви піддаєте деталі підвіски сильним ударам, які поступово (а іноді і стрімко) приводять їх в непридатність. Також багато що залежить від радіуса колісних дисків. Великі елементи виглядають стильно, однак мають на увазі використання низькопрофільної гуми, яка практично не амортизує удари.

Елементи підвіски

У сучасному автомобілебудуванні використовується кілька основних типів конструкцій — залежна, напівзалежна, незалежна. Перша конфігурація найчастіше зустрічається на повноцінних позашляховиках. Вона сприяє підвищенню рівня прохідності автомобіля. Напівнезалежна система дуже часто застосовується на задній осі бюджетних моделей (в такому випадку спереду встановлюється Макферсон — один з найпоширеніших видів незалежних підвісок). Найскладніша система — незалежна багатоважільна. Вона передбачає установку великої кількості пов’язаних елементів.

Звичайно, чим більше компонентів має система, тим більший рівень комфорту пересування вона може забезпечити. Однак складність конструкції передбачає і складність в ремонті. Підвищується і ціна заходів — необхідно міняти більшу кількість деталей. Наприклад, багато преміальні моделі оснащуються пневматичною і / або адаптивною підвіскою. Вона передбачає впровадження цілої системи, керованої комп’ютером. Звичайно, тут мова може йти не тільки про механічні пошкодження, а й виход з ладу ЕБУ.

Як виконується заміна підвіски?

Заміна підвіски автомобіля починається з діагностичних заходів. Відзначимо, що причиною для занепокоєння зазвичай стають сторонні звуки, які найбільш часто виникають при подоланні перешкод (наприклад, лежачих поліцейських). Також варто відзначити, що стан цих елементів позначається на керованості автомобіля. Тому, якщо поведінка транспортного засобу погіршилася  — також варто перевірити саме ці деталі. Для перевірки найчастіше до компонентів системи прикладається фізичне зусилля. Явно вказуючи на неполадки наявність люфту.

Заміна підвіски поділяється на такі етапи:

  • установка автомобіля на підйомник;
  • демонтаж елементів;
  • установка нових деталей.

Після деяких заходів необхідно встановити розвал-сходження. Наприклад, цього вимагає заміна важелів.

Куди звернутися?

Якщо вам потрібна заміна підвіски у Львові, ретельно обирайте автосервіс — це дуже важливий етап такого ремонту. Слід розуміти, що помилки, допущені в процесі виконання заходів, можуть серйозно впливати на безпеку пересування. Тому рекомендуємо звернутися в автосервіс СТО Авто, розташований у Львові. Тут є все необхідне, щоб гарантувати високу якість ремонту. Також потрібні запчастини Ви зможете придбати на місці, істотно заощадивши свій час.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів