Заміна важеля підвіски у Львові

Заміна важеля підвіски автомобіля проводиться при виході елемента конструкції з ладу. Відзначимо, що тривалість терміну служби деталей такого типу залежить від трьох чинників. Перш за все, звичайно ж, варто сказати про манеру їзди водія. Чим він більш досвідчений і акуратний, тим більше дорожніх вад він здатний об’їхати, не дозволяючи ходовій частині отримувати удари. Також важлива місцевість, по якій переміщається транспортний засіб. Незважаючи на всі дефекти, дорожнє полотно у Львові куди більш високої якості, ніж далеко за містом. А якщо машина регулярно виїжджає на пересічну місцевість, то кількість навантажень на підвіску збільшується в рази. Ну і не можна не сказати про важливість тих компонентів, які Ви встановлюєте в якості запчастин. Якісні елементи, природно, служать набагато довше.

Ходова частина

Конструктивно передня підвіска автомобіля завжди складніша, ніж задня. Це пов’язано з тим, що передня вісь є керованою, а також на неї впливає вага силової установки, що є дуже серйозним навантаженням. Відзначимо, що деякі бюджетні моделі оснащуються балкою, встановленої ззаду. Це полегшує влаштування осі і, відповідно, знижує її вартість. Однак, про високий рівень комфорту і точності управління говорити в такому випадку не доводиться.

Одним з основних елементів незалежної підвіски є важіль. Ця деталь з’єднує амортизаційну стійку і кузов автомобіля, створюючи жорстку конструкцію. Він а може мати в своєму складі сайлентблоки, а також кульові опори, які встановлюються для можливості з’єднання деталі з поворотним колесом. Відзначимо, що саме ці компоненти важеля першими виходять з ладу. Можливі, звичайно, і пошкодження металевої основи, але вони зустрічаються набагато рідше.

Як виконується заміна важеля підвіски?

Ціна заміни важеля підвіски авто залежить від того, чи є можливість встановити нові сайлентблоки і кульові опори. На жаль, не на всіх моделях це конструктивно передбачено. Часом, через невеликий і недорогий, по суті, елементт, власнику доводиться купувати важіль у зборі. Існують методики відновлення таких компонентів підвіски, однак, в переважній більшості випадків це дає лише тимчасовий ефект.

Заміна важеля підвіски у Львові поділяється на такі етапи:

  • демонтаж колеса
  • від’єднання маточини
  • від’єднання важеля
  • Установка нового елемента
  • збірка

Заміна важеля підвіски є прямим втручанням в конструкцію. Отже, після таких операцій необхідно провести розвал сходжепння.

Вибір майстрів

Так як ремонт підвіски, а, тим більше, наступна за ним настройка розвал сходження , вимагає наявності професійного обладнання, виконання таких процедур повністю самостійно навряд чи можливо. Тому, оптимальним рішенням буде провести заходи в такому техцентрі, як «СТО Авто». Це дозволить отримати гарантію високої якості виконаної роботи та дотримання обговорених термінів.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів