Заміна амортизаторів авто у Львові

Коли автомобіль в процесі руху долає будь-які нерівності, коливання кузова усуваються спеціальними гасячими елементами. Такими елементами в конструкції автомобіля є стійки і амортизатори. Функціонування даних деталей відбувається за рахунок тертя рідини, від якого розсіюється коливальна енергія, згодом перетворюється на теплову. Стійки і амортизатори — одні з основних складових підвіски. Їх роль полягає в попередженні різкого випрямлення пружини. Це дозволяє вберегти елементи кузова і підвіски від надмірного навантаження. Зі зрозумілих причин, навантаження, яке припадає на дані елементи більш ніж велике, а тому заміна амортизаторів у Львові — одна з найчастіших послуг, за якими автовласники звертаються в автосервіси.

Для того щоб не допустити серйозної поломки і подальшого дорогого ремонту, необхідно вчасно здійснювати технічне обслуговування та проводити діагностику функціонального вузла. Іноді досить простої заміни пиляків амортизаторів, але частіше потрібні більш серйозні заходи.

Часто такі перевірки виявляють необхідність ремонту стійок амортизаторів. На ранньому етапі це незначні несправності, які не заберуть багато часу і фінансових коштів на їх усунення. У разі, якщо заміна амортизаторів вже не допоможе вирішити задачу відновлення працездатності підвіски, необхідно проводити більш серйозні роботи з заміною елементів, що вичерпали свій ресурс.

Для чого потрібна заміна амортизаторів?

Заміна амортизаторів рано чи пізно доведеться кожному автомобілю, незалежно від марки і моделі. Визначити, що час для цього заходу прийшло, можна за допомогою спеціального обладнання, яке є в професійних автосервісах. Таке обладнання визначає працездатність вузла і вимірює параметри гасіння — саме на підставі цих показників роблять висновок про необхідність заміни стійок.

Якщо не виконати заміну вчасно, великий ризик, що згодом автовласникові доведеться зробити дорогий і більш складний ремонт підвіски. Ціна заміни амортизаторів невелика, чого не скажеш про значення даної сервісної заходи. У такій системі, як підвіска, кожен елемент має величезний значенням і відповідає не тільки за свою функцію, а й за роботу вузла в цілому. Тому неувага до однієї деталі може вилитися в масштабні технічні проблеми. Фахівці «СТО Авто» швидко і недорого допоможуть вирішити будь-які завдання по ремонту або обслуговуванню вашого авто.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів