Ремонт турбін дизельних двигунів у Львові

Ремонт турбін дизельних двигунів автомобілів – це важлива процедура, яка націлена на відновлення штатного режиму функціонування силової установки. Вихід з ладу нагнітача відбувається, найчастіше, на великих пробігах. Найбільш поширеною причиною поломок є природний знос рухомих елементів. Незважаючи на те, що механізм розрахований на серйозні навантаження, компоненти не здатні служити вічно. Так як дизельними моторами часто оснащується комерційна техніка, автомобілі нерідко працюють на знос. Це може стосуватися і рівня обслуговування транспортного засобу. Наприклад, для турбонадуву дуже важливо отримувати достатню кількість мастильного матеріалу. Але так як цей механізм використовує один з ДВЗ склад, потрібно стежити за рівнем рідини в двигуні.

Призначення компонентів

Дизельний двигун призначений витримувати дуже серйозні навантаження. Він набагато тяговитіше, ніж бензиновий аналог – тобто, видає більший крутний момент. Також він більш економічний, за що його часто вибирають практичні водії. У нашій країні ці мотори не так поширені, як, наприклад, в Європі. Але тут значущу роль відіграє якість пального, яке залишає бажати кращого. Навіть у Львові можна наштовхнутися на контрафакт, не кажучи вже про безіменних АЗС далеко від столиці.

Однак для того, щоб дизельний мотор видавав відповідні сучасним запитам автолюбителів динамічні характеристики, його оснащують турбонадувом. Ця система має на увазі примусове нагнітання повітряної маси в камеру згоряння. Механізм приводиться в дію за рахунок потоку відпрацьованих газів, які розкручують крильчатку.

Як здійснюється ремонт турбін дизельних двигунів у Львові

Ремонт турбін дизельних двигунів авто починається з діагностики. Ознаки наявності дефектів, часом, очевидні навіть не самому досвідченому водієві. Наприклад, при відмові пристрою відчувається різка втрата потужності автомобіля. Також неважко помітити сторонні звуки, які з’являються при роботі агрегату. Але, в будь-якому випадку, перш за все, проводиться огляд і перевірка механізму.

Ремонт турбін дизельних двигунів включає в себе такі етапи:

  • від’єднання патрубків
  • відключення пристрою
  • демонтаж
  • дефектовка
  • очищення
  • заміна зношених елементів
  • збірка
  • монтаж і підключення

Ціна відновлювальних робіт нерідко виявляється досить високою. Тому багато автомобілістів приймають рішення про встановлення уживаного механізму в зборі.

Куди звернутися?

Ремонт турбін дизельних двигунів слід довіряти лише професіоналам. Тільки майстри з великим досвідом по можуть точно визначити, в чому полягає проблема, а також в короткі терміни позбавитися від неї. Наприклад, Ви можете скористатися послугами висококваліфікованих співробітників автосервісу «СТО Авто». Це дозволить бути впевненим в тому, що з Вашою машиною працюють сервіси з великим досвідом у сфері ремонту автомобілів.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів