Ремонт Webasto

На вулиці погані погодні умови? Тоді обладнання Webasto зможе виручити вас. Як влітку, так і взимку він піклується про благополуччя вашої родини. Однак що якщо він зламався? Тоді вам варто подбати про нього, довіривши ремонт нашим фахівцям. Завдяки цьому вам не потрібно буде повністю замінювати техніку, що, до слова, коштує дуже дорого.

Особливості ремонту:

 1. Ремонт заснований на таких етапах.
 2. Перевіряються компоненти, що не потрібно розбирати. Якщо необхідно, вони замінюються.
 3. У деяких випадках знадобиться провести демонтаж системи. В такому випадку компоненти і сам підігрівач WebastoThermotopEvo демонтується.
 4. Демонтовані деталі очищаються від непотрібних мас. Якщо який-небудь компонент був пошкоджений, деформований або має тріщину, то він замінюється.
 5. Перевіряються штекери і проводи і якщо потрібно замінюються.

Види поломок і їх огляд

Для того щоб перед нашими фахівцями була повна картина стану передпускового підігрівача Webasto, проводиться його комплексна діагностика. Визначається його технічне перебуваючи-ня, якщо він ще працює, і причини несправності, при його неробочому стані.

Коли була проведена детальна діагностика і ретельне обстеження, наші фахівці починають ремонтні роботи. Якщо з економічних і доцільним причин не вигідно Реанімувати обладнання і краще придбати нове, ми не займатиметься його ремонтом.

Часто сажа забивається в камеру згоряння. Щоб уникнути поломки техніки важливо використовувати спеціальні засоби, щоб зняти нагар. Ми готові впоратися як з незначною поломкою, так і з серйозною проблемою, для якої потрібен грунтовний ремонт. Ми маємо у себе все оригінальні запасні деталі. До того ж у фахівців є необхідні знання та досвід, щоб ремонтувати підігрівачі.

Після того, як ви активно використовували підігрівач Webasto, ви зможете зіткнутися з його:

 • самовідключенням;
 • автоблокуванням;
 • несправність глушника;
 • несправність котла;
 • Вихід таймера з роботи;
 • відсутністю зв’язку;
 • несправність блоку управління АТ та інші подібні поломки.

Коли будуть проводитися ремонтні роботи, немає необхідності залишати свій автомобіль у нас. Професіонали зроблять демонтаж підігрівача. До того ж вони зможуть провести ізоляцію всіх роз’ємів і заглушення паливної трубки. Поки ми відремонтуємо Webasto, ви вільно використовуєте авто для своїх потреб. На терміни виконання впливає складність поломки. Іноді досить 2 дня, а іноді цілий тиждень.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів