Ремонт поршнів компресора

У нашій компанії Ви можете замовити ремонт поршневих компресорів. Наші фахівці виконають як прості поточні, так і складні роботи при виникненні аварійних ситуацій. До вас на об’єкт завжди готовий виїхати наш фахівець. Він проведе діагностику компресора шиномонтажу або іншого сервісу і повідомить, які роботи повинні бути проведені. Також вам озвучать і вартість всіх процедур. Надалі розцінки не будуть збільшені!

Особливості ремонту поршневих компресорів

Навіть найнадійніше обладнання може вийти з ладу через порушення правил його експлуатації, установки в приміщеннях, в яких не дотримуються умови використання, при есте-ному зносі окремих комплектуючих, агрегатів і цілих вузлів.

Поршневий компресор є досить простим устаткуванням, але це зовсім не означає, що ви зможете самостійно виконати його відновлення. Для грамотного проведення всіх маніпуляцій потрібно мати у своєму розпорядженні не тільки спеціальними знаннями і навичками, а й професійним інструментом. Знайти запчастини на поршневі компресори також не так просто, як може здатися на перший погляд. Навіть якщо ви знайдете їх, швидше за все, доведеться якийсь час чекати поставки.

Все це ускладнює оцінити потреби. Ми готові допомогти Вам швидко і якісно!

Перш ніж починати ремонт поршневих компресорів, фахівці проводять діагностику. Вона дозволяє виявити несправності (в тому числі приховані) і вирішити, як діяти далі.

Якщо повітря йде через влагоудалітель, наприклад, замінюється або промивається клапан. Швидше за все, причина поломки криється в руйнуванні або засміченні елемента. Якщо пропуск повітря обна-Ружені в трубці скидання після зупинки, клапан прочищається.

Якщо компресорна головка перегрівається, виконується затягування за нормативами. Також фахівці замінюють кільця і ​​зачищають забруднені поверхні. Крім того, ремонт компресора повітряного поршневого передбачає і заміну на масло, рекомендоване виробником.

Нами виконуються і інші відновлювальні роботи. При їх проведенні фахівці завжди орієнтуються на регламент виробника устаткування і застосовують власні знання, навички та напрацювання.

Переваги ремонту поршневих компресорів в нашій компанії

Досвід фахівців. Наші майстри виконають ремонт компресора у Львові швидко і якісно незалежно від ступеня складності поломки.

Широкий перелік послуг. Ми готові провести як нескладний поточний ремонт, так і комплексне відновлення.

Оперативне вирішення задач. Перед ремонтом компресор повітряний буде ретельно оглянутий. Фахівці відразу назвуть приблизні терміни робіт.

Невисока вартість послуг. Ми дотримуємося лояльної цінової політики і готові надати знижки не тільки постійним, а й новим клієнтам, допомогти скоротити витрати.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів