Сезонне зберігання шин у Львові

Автосервіс пропонує послугу з сезонного зберігання шин для всіх автолюбителів міста Львів та Львівського району. Ми приймаємо на зберігання шини та колеса від легкових автомобілів, мікроавтобусів та мотоциклів.

Центр прийому і зберігання розташовується у місті Львів на території що охороняється, це ідеально підходить для клієнтів, які проживають у Львові та області.

Тому ми передбачили зручний сервіс з сезонного зберігання шин і коліс.

Ми здійснюємо зберігання шин в спеціалізованих приміщеннях, обладнаних стелажнами і системою зберігання, де умови зберігання відповідають всім пунктам ГОСТ. Це важливо адже шини втрачають свої фізичні властивості, якщо зберігати їх в несприятливих умовах або неправильно їх доглядати.

Послуга зберігання включає

Оптимальні умови зберігання:

 • Виключено попадання сонячних променів;
 • Система природної вентиляції;
 • Відсутність пилу і бруду;
 • Стабільна і постійно контрольована вологість.

Оперативне оформлення документів:

 • Договір на зберігання;
 • Акт приймання-передачі;
 • Готівкові і безготівкові способи оплати.

Безпечне зберігання:

 • Територія під охороною 24/7;
 • Відеоспостереження з цілодобовим записом.

*Додаткові послуги:

 • Чистка протектора від каменів і інших предметів *;
 • Мийка шин і/або дисків *.

Ціни на зберігання шин

Розмір Вартість грн./місяць
R13-15 (шини або диски) 100
R16-18 (шини або диски) 120
R19 + (шини або диски) 140
R13-15 (колесо в зборі) 120
R16-18 (колесо в зборі) 140
R19 + (колесо в зборі) 160

Процес надання послуги

Перед розміщенням на сезонне зберігання, ми зафіксуємо наступні дані про шини: виробник, модель, розмір, глибину залишку протектора і номер шин.

Наші співробітники допоможуть Вам вивантажити колеса, промаркують їх, розмістять в місці зберігання, а вам на руки видадуть повний комплект документів, що підтверджують надання повної та якісної послуги.

Забрати свої колеса або шини можна в будь-який зручний для вас час в рамках годин роботи центру зберігання.

З нами надійно і комфортно!

Коли наближається зимовий сезон, більшість автомобілістів Львова поспішають перевзути свої літні шини на зимові. Швидше за все після зміни гуми у Вас на руках залишиться чотири літні покришки (або навіть 4 колеса, якщо у Вас два комплекти дисків). Якщо це так, то у Вас можуть виникнути проблеми з їх зберіганням. Незважаючи на те, що вони виглядають невеликими, коли змонтовані на автомобіль, шини (колеса) здаються надзвичайно громіздкими, коли вони складені в стопку у Вас в підвалі або квартирі.

У нашій країні для зберігання невикористовуваних шин зазвичай використовують гаражі, підвали або балкони своїх квартир.

Зберігати шини та диски в гаражі або на балконі не найкраща ідея. Ці способи зберігання мають як свої плюси, так і мінуси. Ось деякі з них. Якщо все з вищезгаданого знаходиться у власності, то незаперечним плюсом буде вартість зберігання вона дорівнює нулю. До мінусів зберігання в квартирі відноситься те, що шини виділяють токсичні пари, які негативно впливають на здоров’я всіх членів сім’ї, шини займають багато місця, яке набагато ефективніше було б використовувати для комфортного життя.

З гаражами і підвалами ситуація трохи краще, але найголовнішим мінусом є крадіжки. Щорічно десятки гаражів і підвалів розкриваються злодіями з метою роздобути Ваші шини, диски. З огляду на вартість нового комплекту розумно заздалегідь убезпечити себе від таких поворотів долі.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів