Відключення системи EGR у Львові

Система EGR (рециркуляції відпрацьованих газів) являє собою клапан, що знижує кількість викидів в атмосферу шкідливих вихлопних газів. При цьому самі гази направляються у відключення egrвпускний колектор і повторно беруть участь в робочому процесі.

Що дає відключення системи EGR?

Послуга відключення клапана ЄДР сьогодні цікавить багатьох автовласників, оскільки має безліч плюсів:

 • зменшується забруднення системи впуску;
 • відсутня необхідність частої заміни масла;
 • більш якісна робота мотора на холостих обертах, а також збільшення його потужності на невеликих оборотах;
 • чуйність педалі газу збільшується;
 • зменшується витрата палива.

Коли варто відключити систему EGR?

Самостійно виконувати відключення ЄДР не рекомендується, т. К. Це може привести до істотного зменшення потужності двигуна або появи помилки. Краще звернутися за допомогою в автосервіс.

Виконати професійне відключення системи ЄДР необхідно, якщо:

 • машина стала гірше заводитися;
 • збільшився витрата палива;
 • робота автомобіля стала нестабільною на холостих обертах;
 • помітно знизилася потужність мотора.

Однак цей процес має і негативну сторону — істотне збільшення сажі нальоту і смоляних відкладень, які поступово засмічують не тільки клапан ЕРМ, а й елементи системи впуску-випуску.

Відключення ЄДР у Львові

програмне відключення EGRВиконати за доступною ціною відключення EGR у Львові пропонує наш автосервіс «1-й Кілометр». В нашій команді працюють справжні професіонали, які швидко і якісно виконають широкий спектр ремонтних і відновлювальних робіт.

Ми виконуємо відключення системи EGR на програмному рівні одним із трьох способів:

 • повне видалення блоку з системи;
 • заглушка EGR;
 • програмне відключення клапана EGR.

Перед проведенням робіт обов’язково проводиться діагностика транспортного засобу. Для цього у нас є все необхідне сучасне обладнання.

Вартість відключення EGR

Вартість відключення або видалення системи EGR розраховується індивідуально для кожного клієнта, оскільки залежить від обраного способу відключення, марки і моделі транспортного засобу.

Записатися в наш автосервіс на відключення клапана EGR і інші послуги, а також отримати безкоштовну консультацію досвідчених фахівців можна за телефоном, вказаним в шапці сайту.

Відповіді на основні запитання

Чи збільшується потужність після відключення EGR?

Якщо до відключення EGR автомобіль знаходиться в режимі обмеження потужності, то після відключення потужності характеристики відновлюються. Відключення EGR не дає приросту потужності щодо параметрів заявлених виробником. Потужність збільшується при чіп-тюнінгу.

Чи збільшується витрата палива після відключення EGR?

Як правило витрата палива істотно не змінюється.

Чи обов’язково при відключенні EGR видаляти фільтр сажі?

Як показує практика, на автомобілях, обладнаних фільтрами саж, несправність EGR і забитий сажею DPF часте явище. Однак в разі, якщо проблем з фільтром сажі немає, видаляти його не обов’язково. Після відключення EGR рекомендується більш уважно контролювати, що регенерація проходить успішно.

Важливо знати: заклинювання клапана EGR у відкритому стані призводить до підвищеного сажоутворення, що може за відносно короткий час вивести з ладу навіть чистий фільтр сажі.

Чи буде автомобіль диміти після відключення EGR?

Після відключення EGR димність значно не збільшується. Навпаки, несправний клапан EGR може бути причиною підвищеної димності.

Чи пройде автомобіль техогляд після відключення EGR і видалення DPF?

Як показує практика, більшість автомобілів з віддаленими EGR і DPF в РБ на сьогоднішній день проходять контроль токсичності при техогляді, за умови відсутності сторонніх несправностей.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів