Ремонт редукторів мосту автомобіля у Львові

Ремонт редукторів мосту автомобіля проводиться при виявленні несправностей механізму. Відзначимо, що високі навантаження, які випробовує ходова частина транспортного засобу, не проходять безслідно. По-перше, неминучий природний знос елементів. Будь-який складний агрегат складається з великої кількості деталей, що працюють в безпосередньому зв’язку один з одним. Тертя, яке неминуче виникає в процесі експлуатації, поступово виводить елементи з ладу. По-друге, витік мастильного матеріалу призводить до підвищених навантаженнями на агрегат і передчасного виходу елементів з ладу. По-третє, відсутність обслуговування вузла також не позначається позитивним чином на ресурсі. Зміна робочого складу необхідна кожному складному агрегату, і редуктор не є винятком. Ремонт редукторів мосту слід здійснювати кожні 40-50 тисяч кілометрів.

Призначення елементів редуктора

Трансмісія автомобіля складається з великої кількості компонентів, робота яких націлена на переміщення крутного моменту від силової установки на колеса. Найбільш проста конструкція зустрічається на передньопривідних машинах. Там КПП з’єднана з приводами через диференціал. Це дозволяє заощадити на використовуваних елементах, за рахунок чого ціна автомобіля знижується. Однак класичною вважається задньопривідна компоновка. Вона має на увазі сполучення КПП з карданним валом, який передає зусилля на редуктор, розташований на задній осі. Повнопривідна ж трансмісія оснащена роздавальною коробкою, яка, отримуючи крутний момент, розподіляє його по двом редукторам (переднього і заднього) в пропорціях, які визначаються електронікою.

Редуктор представляє собою механізм, всередині металевого корпусу якого працюють шестерні, занурені в мастильний матеріал, покликаний нівелювати негативний вплив тертя. Цей агрегат сполучається з трьома валами — карданом і двома приводами. Поширеною проблемою протікання сальників, яка знижує рівень мастильного матеріалу, що, в підсумку, призводить до серйозних поломок.

Етапи ремонту редукторів мосту в автосервісі

Ремонт редукторів мосту авто є досить дорогою послугою, яка передбачає розбирання механізму. З метою економії багато власників вікових автомобілів вдаються до покупки старих агрегатів в зборі. Звернувшись до перевірених постачальників такого обладнання, Ви зможете істотно заощадити. Однак ремонт все одно дасть більший запас пробігу.

Розглянемо етапи:

  • злив робочого матеріалу
  • від’єднання валів
  • демонтаж агрегату
  • дефектовка механізму
  • промивання
  • заміна зношених деталей
  • збірка
  • установка і підключення
  • заправка новим мастилом

Для виконання операцій необхідно придбання якісних запчастин. Якщо Ви не маєте достатнього досвіду, перед покупкою проконсультуйтеся з професіоналами.

Куди звернутися?

Ремонт редукторів мосту вимагає участі кваліфікованих співробітників. Кустарні методики можуть дати лише короткочасний ефект, після чого всі заходи доведеться проводити заново. Отже, є сенс відразу звернутися в перевірений автосервіс. Наприклад, розгляньте варіант поїздки в «СТО Авто», розташований у Львові. Це дозволить бути впевненим в якості виконаних робіт, а також чіткому дотриманні встановлених термінів.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів