Заміна гальмівних трубок у Львові

Заміна гальмівних трубок проводиться в разі обриву або втрати (як повної, так і часткової) герметичності магістралі. Скластися така ситуація може в кількох випадках. По-перше, мова йде про природний процес зносу елементів. Цьому сприяє постійне потрапляння бруду, солей і реагентів. Близькість елементів до коліс говорить про те, що патрубки системи постійно стикаються із зовнішніми впливами, що, безумовно, не йде на користь їх стану. По-друге, варто сказати про механічні пошкодження. Вони можуть відбуватися, наприклад, при русі по пересіченій місцевості. Звичайно, конструкторами передбачений захист магістралі, проте всіх обставин передбачити неможливо. По-третє, трапляються поломки кріплень. Постійні вібрації і тряска при русі з часом виводить елементи з ладу. У такому випадку буде потрібна заміна гальмівних трубок.

Призначення гальмівних трубок

Гальмівна система сучасного автомобіля — гідравлічна. Тобто, робочим матеріалом є рідина, тиск якої дозволяє функціонувати виконавчим механізмам. Після натискання на педаль головний циліндр направляє склад з резервуара, де він зберігається, в магістраль. Він переміщається до супорта дискової системи або до барабану. Далі поршні (або робочий циліндр) зрушують колодку у напрямку до робочої поверхні диска. Виникає тертя, завдяки якому сповільнюється обертання колеса і відбувається зупинка транспортного засобу.

Переміщення робочої рідини відбувається по спеціальних трубках. Відзначимо, що їх точна кількість може варіюватися в залежності від конструктивних особливостей вузла конкретної моделі. Всі вони виконані зі спеціального матеріалу, який здатний витримувати постійну присутність хімічних речовин. Також в місцях з’єднання нерідко використовуються хомути для забезпечення герметичності системи.

Як виконується заміна гальмівних трубок

Заміна гальмівних трубок автомобіля здійснюється при виявленні витоків робочого матеріалу. Якщо вони досить масштабні, то помітити їх можна по податках. Але якщо дефект незначний, то буде спостерігатися поступове зниження рівня в бачку. Звичайно, подібну ситуацію в будь-якому разі не слід залишати без уваги. Неправильна робота гальмівної системи може стати причиною аварії, що безпосередньо загрожує Вашій безпеці. Також слід відзначати нештатну поведінку механізмів — це буде сигналом для проведення діагностики.

Заміна гальмівних трубок, основні етапи:

  • відкачування робочого матеріалу
  • процедура відключення трубки
  • установка нового елемента
  • заправка рідини
  • прокачування системи

Ціна оригінальних патрубків, звичайно, може бути висока. Однак економити на безпеці, встановлюючи дешеві аналоги, не варто.

Вибір автосервісу

Заміна гальмівних трубок авто — це непроста операція, яка пов’язана з відновленням дуже важливою системи транспортного засобу. Тому рекомендуємо доручити ці роботи професіоналам. Наприклад, Ви можете скористатися послугами співробітників автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові. Тут є все необхідне, щоб в найкоротші терміни і з гарантією якості здійснити необхідні заходи. Також на місці Вам будуть запропоновані запчастини та витратні матеріали.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів