Заміна гальмівних шлангів у Львові

Заміна гальмівних шлангів проводиться при виявленні витоків робочого матеріалу з системи. Відзначимо небезпеку такої ситуації — зниження рівня рідини не дозволить механізмам належним чином виконувати свої функції. Дефекти можуть з’явитися в результаті механічних пошкоджень, а також природного зносу. У першому випадку можна говорити про наслідки виїзду на бездоріжжя або халатно виконані ремонтні роботи, а в другому — про руйнування матеріалу з огляду на вібрації, а також вплив вологи, солей, реагентів і бруду. Важливо вчасно припинити експлуатацію транспортного засобу. Якщо Ви помітили різке зниження ефективності роботи системи, слід негайно зупинити автомобіль і перевірити рівень рідини в бачку. Якщо резервуар порожній — необхідно відвезти машину в сервіс де проведеться заміна гальмівних шлангів, при транспортуванні обов’язково використовуйте евакуатор.

Призначення елементів

Гідравлічна система гальм має на увазі роботу механізмів завдяки тиску, який виникає в магістралі після натискання водієм на педаль. Воно створюється головним циліндром, який функціонує разом з вакуумним підсилювачем, множить енергію тиску. Потім робочий матеріал досягає супорта або барабана (в залежності від конфігурації системи). Поршень або робочий циліндр притискають колодку до диска (або до робочої площини барабана). У зв’язку з цим виникає тертя, що сповільнює обертання колеса. Отже, автомобіль зупиняється.

Гальмівна рідина зберігається в спеціальному резервуарі, який розташований в підкапотному просторі. Її переміщення відбувається по системі шлангів. Відзначимо важливість збереження герметичності. По-перше, потрапляння повітря призведе до утворення пробки. По-друге, зниження рівня рідини не дозволить механізмам функціонувати в штатному режимі. Тому дефекти магістралі необхідно усувати в найкоротші терміни.

Виконання операцій

Заміна гальмівних шлангів автомобіля передбачає придбання нових елементів. Відзначимо, що сьогодні на ринку представлена ​​продукція великої кількості виробників. Вам не обов’язково вибирати тільки оригінал — існує і чимало гідних аналогів. Однак використання елементів, чия ціна є мінімальною, не рекомендується. Майте на увазі, що від роботи системи залежить безпека пересування транспортного засобу. У зв’язку з цим економити на запчастинах не варто. І, безумовно, не потрібно розглядати варіант покупки вживаних елементів.

Заміна гальмівних шлангів проходить у декілька етапів:

  • відкачування робочого матеріалу
  • відключення шлангів
  • установка нових деталей
  • заправка рідини
  • прокачування

Після таких робіт обов’язкове прокачування системи. В іншому випадку якщо повітря потрапить в магістраль, воно не дасть механізмам працювати.

Де проводиться якісна заміна гальмівних шлангів у Львові?

Заміна гальмівних шлангів авто, як і інші заходи, пов’язані з гальмівною системою, повинні здійснюватися відповідно до технологічних норм. Дилетантський підхід неприпустимий, оскільки помилки при виконанні робіт можуть коштувати дуже дорого. Тому рекомендуємо скористатися послугами висококваліфікованих співробітників автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові. Тут заміна гальмівних шлангів проводиться в найкоротші терміни і з гарантією якості. Також на місці Вам будуть запропоновані потрібні запчастини.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів