Заміна заднього гальмівного циліндра у Львові

Заміна заднього гальмівного циліндра — це операція, актуальна для автомобілів, оснащених барабанними механізмами. Відзначимо, що сьогодні такі пристрої зустрічаються на бюджетних малопотужних моделях транспортних засобів. Справа в тому, що подібна конфігурація гальмівної системи поступається в ефективності дисковій. Тому для досягнення адекватної роботи,  яка відповідає сучасним вимогам роботи вузла застосовується комбінування механізмів — на передній осі розміщуються супорти, а на задній — барабани. Причиною для появи несправностей найчастіше є розгерметизація робочого циліндра. У зв’язку з цим починається витікання робочого матеріалу. Це не тільки веде до неможливості створення потрібного тиску в системі, а й до потрапляння матеріалу на поверхню колодок і барабана, що знижує експлуатаційні характеристики механізму.

Робота вузла

Гідравлічна гальмівна система, яка встановлюється в сучасних автомобілях, функціонує завдяки тиску рідини, яке створюється після натискання водієм на педаль. Відповідає за це головний циліндр, який має безпосередній зв’язок з органом управління. Також в цей момент до роботи підключається вакуумний підсилювач, який дозволяє домогтися потрібного зусилля. Рідина по магістралі вирушає до виконавчих механізмів — супортів і барабанів, завдяки роботі яких і відбувається зіткнення поверхонь колодок і дисків (барабанів).

У випадку з супортами відбувається тиск колодки на диск через зміщення поршня в циліндрі. Зазвичай таких елементів розташовується кілька (в залежності від конструкції супорта і потужності транспортного засобу). У барабані же присутній робочий циліндр, який притискає колодки до робочої поверхні. Після того, як педаль буде відпущена, тиск слабшає, і пружини повертають колодки у вихідне положення.

Рятувальна операція

Заміна заднього гальмівного циліндра автомобіля відбувається після виявлення несправностей. По-перше, вони проявляються зниженням ефективності роботи вузла. По-друге, тому що найчастіше відбувається витік матеріалу з огляду на розгерметизації, знижується обсяг гальмівної рідини в бачку. Її рівень нескладно визначити самостійно. По-третє, при серйозних втратах рідини можна виявити сліди на гальмівному барабані — вони стають помітні неозброєним оком.

Як проводиться заміна заднього гальмівного циліндра:

  • демонтаж колеса
  • дефектовка барабана
  • відключення магістралі
  • виїмка циліндра
  • очищення поверхонь
  • установка нового механізму
  • підключення та збирання

При виконанні заходу слід оглянути стан колодок і барабана. Якщо присутні великі пошкодження — проведіть заміну елементів.

Вибір автосервісу: якісна заміна заднього гальмівного циліндра

Заміна заднього гальмівного циліндра авто — це непроста операція, за виконання якої варто братися тільки в тому випадку, якщо Ви маєте необхідний рівень підготовки. Тому в більшості випадків заміна заднього гальмівного циліндра у Львові доручається професіоналам. Наприклад, Ви можете скористатися послугами автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові. Тут всі заходи виконуються таким чином, що Вам не доведеться сумніватися в тому, що ціна повністю відповідає якості. Тому гальмівну систему Вашого автомобіля в найкоротші терміни буде повернуто в належний стан.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів