Обслуговування гальмівної системи у Львові

Обслуговування гальмівної системи автомобіля — це комплекс заходів з підтримки штатного функціонування важливого вузла будь-якого транспортного засобу. В цьому випадку можна говорити про регламентні роботи, які вимагають періодичного виконання. Відзначимо, що багато компонентів мають досить обмежений термін служби. Наприклад, гальмівні колодки і диски, які в момент спрацьовування пристрою, труться одна об одну, отримують природний знос, через що товщина поверхні зменшується. Отже, через деякий час робоча поверхня зношується до такого рівня, що тертя починає виникати між металами. Природно, говорити про чітку роботу механізмів в такому випадку не доводиться. Отже, знижується і рівень безпеки пересування на машині.

Робота вузла

Гальмівна система виконує важливу функцію в процесі експлуатації будь-якого автомобіля. Навіть не найдосвідченіший автомобіліст розуміє, що важливо не тільки розігнати автомобіль, але і швидко його зупинити. Дорожня ситуація, часом, змінюється в лічені секунди, тому важливо, що б водій міг різко сповільнити швидкість, якщо цього вимагатиме ситуація. Отже, необхідно утримувати гальма в хорошому стані. Причому це стосується не тільки витратних матеріалів, але і виконавчих механізмів.

Управління пристроями здійснюється за допомогою натискання на педаль, що знаходиться в ногах водія зліва. Після чого спеціальний циліндр створить тиск в трубопроводі, подаючи робочу рідину з резервуара, розташованого в підкапотному просторі. Досягнувши супорта, матеріал змусить поршень змістити колодки у напрямку до дисків. Те тертя що виникає уповільнить, а потім і зупинить автомобіль.

Технічні процедури

Обслуговування гальмівної системи авто, пов’язане з різними компонентами, здійснюється досить часто. Наприклад, колодки витримують 30-40 тисяч кілометрів. Однак багато що залежить від манери водіння і вибраних запчастин. Якщо Ви віддаєте перевагу дешевим витратним матеріалам, при цьому вичавлюючи з машини максимум, то знос буде відбуватися значно швидше.

Розглянемо які зустрічаються операції:

  • заміна колодок
  • заміна дисків
  • заміна гальмівної рідини
  • ремонт супортів
  • установка нових датчиків зносу колодок
  • ремонт магістралі

Деякі роботи, такі, як заміна гальмівної рідини, мають свій регламент, не пов’язаний зі зменшенням обсягу складу. Матеріал вбирає в себе воду, що непомітно для ока, але істотно впливає на роботу механізму. Тому нову рідину необхідно заливати кожні 2 роки.

Куди звернутися для обслуговування гальмівної системи?

Обслуговування гальмівної системи у Львові потрібно довіряти професіоналам. Перспектива виходу цього вузла з ладу не обіцяє нічого хорошого. Отже, спроби самостійного обслуговування гальмівної системи можуть лише погіршити ситуацію. Ціна більшості заходів цілком прийнятна, тому поїздка в сервіс не завдасть серйозного удару по бюджету. Наприклад, у Львові Ви можете звернутися до кваліфікованих майстрів автосервісу «СТО Авто». Це дозволить швидко і з гарантією якості повернути системі робочий стан.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів