Очищення дросельної заслінки

Очищення дросельної заслінки — це важлива операція, проведення якої дозволить повернути штатну ефективність роботи системи впуску. Звичайно, від її функціонування залежить і поведінку автомобіля. Наприклад, нерідко із забрудненим Дроселем пов ‘язана нестабільна робота мотора або зниження потужних характеристик. Зазначимо, що визначити подібні неполадки не вдається за допомогою комп ‘ютера. Тому багато недосвідчені или попросту халатні сервісмени, не знайшовши ніяких помилок, починають нав ‘язувати автомобілісту непотрібні складні операції, які навряд чи здатні поліпшити ситуацію. Отже, час і грошові кошти витрачаються впусту. Грамотний фахівець розуміє, що не всі несправності можна відстежити за допомогою комп ‘ютера, тому багато дефекти виявляються тільки при візуальному огляді або механічному впливі.

Система впуску

У процесі роботи двигуна відбувається постійне горіння паливно — повітряної суміші. Для її формування з бака за спеціальною магістралі подається пальне. Воно доходить до паливної рампи, на якій встановлено форсунки, які здійснюють безпосередній впорскування в цилиндры. Цей процес контролюється комп ‘ютером. Повітряна маса подається через впускні патрубки. Зазвичай вони розташовані таким чином, щоб потік не був нагрітий теплом ДВЗ. Отже, вони можуть перебувати під переднім крилом або, наприклад, безпосередньо у ніздрів фальш решітки радіатора.

Неважко здогадатися, що повітряна маса, забирається з вулиці, сповнена пилу, піску та інших дрібних частинок. Щоб уникнути їх потрапляння в двигун, за повітрозабірником розташовується фільтруючий елемент. Після нього очищений повітря проходить dmrv і надходить до дросельної заслінки. Саме цей механізм пов ‘язаний з педаллю акселератора (безпосередньо через трос або через електроніку). Чим більше тиск на педаль, тим більше відкритий дросель, Отже, то більший обсяг повітря надходить в камеру згоряння, куди комп ‘ютер в потрібних пропорціях додає паливо.

Здійснення робіт

Очищення дросельної заслінки автомобіля має на увазі демонтаж механізму. Природно, це не найпростіше завдання. У цьому зв ‘язку не рекомендується братися за неї, не маючи належного рівня підготовки. Також слід зазначити необхідність використання високоякісних засобів для очищення. Спеціальні склади дозволяють прибрати забруднення, не пошкодивши поверхню елемента, а також не залишаючи слідів. Залишки невідповідних хімічних засобів можуть потрапити в ДВЗ, погіршивши ефективність його роботи.

Розглянемо основні етапи:

  • Демонтаж повітрозабірника
  • Демонтаж корпусу повітряного фільтра
  • Видалення впускних патрубків
  • Зняття дроселя
  • Очищення
  • Установка
  • Збірка

Ціна таких операцій залежить від кількості обладнання, яке доведеться демонтувати. Природно, воно може відрізнятися у різних конфігурацій моторів.

Вибір техцентру

Очищення дросельної заслінки авто повинна виконуватися досвідченими майстрами. Тому рекомендує Доручити цю роботу співробітникам перевіреною СТО. Наприклад, ви можете скористатися послугою фахівців автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові. Тут є все необхідне, щоб провести потрібні операції у повній відповідності з технологічними нормами і в найкоротші терміни. Також майстри дадуть рекомендації з планового обслуговування автомобіля, якщо це буде необхідно.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів