Ремонт карданного валу (кардана) у Львові

Ремонт карданного валу (кардана) зазвичай буває необхідний автомобілям з істотним пробігом. Ці елементи трансмісії розраховані на дуже тривалий термін служби. Частковий або повний вихід цього механізму з ладу може відбутися з кількох причин. По-перше, варто сказати про природний знос елементів. Високий рівень навантажень, рано чи пізно, призводить компоненти карданного валу в непридатність. По-друге, потрібно відзначити механічні пошкодження. Нерідко, виїжджаючи на бездоріжжя, автомобілі отримують серйозні пошкодження. Ходова частина і трансмісія страждають в першу чергу. По-третє, прискорюють процес зносу підвищені навантаження. Наприклад, агресивна манера їзди і транспортування важких вантажів (так само як і буксирування) негативним чином впливають на стан елементів трансмісії.

Елементи системи

Трансмісія є важливим вузлом сучасного автомобіля. Саме вона дозволяє адаптувати яку вироблено двигуном енергію перед відправкою на колеса. В іншому випадку на мотор  працював би на дуже високих оборотах, що призводило б до прискореного зносу його елементів. КПП же створює такі умови, при яких автомобіль може пересуватися з високою швидкістю, при цьому, не навантажуючи ДВЗ. Конструкція цієї системи може істотно відрізнятися в залежності від типу приводу автомобіля.

Наприклад, в передньопривідних транспортних засобах піввісь сполучається з коробкою передач, що істотно полегшує передачу крутного моменту. Заднепривідним моделям необхідний карданний вал, який є передавальною ланкою, сполученим з КПП і заднім редуктором, який розподіляє зусилля на приводи. Найскладніша система — та, яка передбачає дві провідні осі. Тут встановлюються два редуктора і роздатка, яка (в залежності від схеми роботи) передає зусилля в закладених виробником пропорціях.

Несправності

Ремонт карданного валу (кардана) автомобіля проводиться в разі виявлення несправностей цього компонента трансмісії. Зазвичай вони проявляються сторонніми шумами при пересуванні транспортного засобу, а також вібраціями. Так як у випадку поломки цього механізму штатна робота автомобіля буде неможлива, слід поспішити в сервіс для з’ясування причин виникнення таких ситуацій. Чим раніше вдасться виявити неполадки, тим більша ймовірність обійтися без ускладнень, здійснивши нескладні і недорогі відновлювальні операції.

Розглянемо які зустрічаються неполадки:

  • знос хрестовини
  • знос втулок і вилки
  • знос підшипників
  • знос шліців
  • деформація валу

Ціна відновлювальних робіт залежить від конкретного пошкодження. Часом вона досить велика, тому власники автомобілів з великим пробігом обирають установку старих механізмів в зборі.

Де зробити ремонт карданного валу (кардана)

Ремонт карданного валу (кардана) авто вимагає спеціального обладнання. Наприклад, деякі види робіт припускають балансування механізму. Здійснити такий захід в кустарних умовах практично неможливо. Тому рекомендуємо Вам звернутися за допомогою до професіоналів із автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові. Тут є все необхідне, щоб повернути робочий стан цього важливого елемента трансмісії.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів