Заміна антифризу

Заміна антифризу може бути як окремої операцією, так і заходом, що входять в комплекс відновлювальних робіт системи охолодження. В першому випадку мова йде про Регламентний оновлення складу. Як й інші робітники рідини, антифриз не здатний належним чином виконувати свої функції вічно. Постійне вплив високих температур не проходить безслідно. Тому в середньому слід змінювати склад кожні два роки. Приводом для цього можуть послужити ремонтні роботи системи охолодження. При їх здійсненні часто проводиться злив антифризу. А, так як після закінчення операцій його все одно необхідно залити назад, можна провести заправку нової рідини. До того ж, вартість всього заходу від цього не збільшиться.

Робота системи

Згоряння палива, яке постійно відбувається в ДВЗ, призводить до вироблення не тільки енергії, а й тепла. Проте кожен мотор має строго певний робочий діапазон температур. Отже, перевищення цього значення призведе до серйозних поломок, аж до деформації окремих частин агрегату. Але оскільки двигун не здатний самостійно охолоджуватися, йому потрібна додаткова система, яка б допомогла силовій установці контролювати температурний режим.

Сучасні мотори оснащені рідинної системою охолодження. Однак замість води, яка використовувалася раніше, сьогодні застосовується спеціальний склад — антифриз. Він має низьку температуру замерзання, що дозволяє використовувати його цілий рік. Ця рідина нагнітається в магістраль помпою і, проходячи через канали в ДВЗ, забирає тепло. Потім вона оговтується в радіатор, де охолоджується. Потім цикл повторюється знову. Зазначимо, що для правильного функціонування системи необхідно дотримання номінального обсягу робочого матеріалу.

Здійснення операцій

Заміна антифризу автомобіля починається з придбання нового складу. Зазначимо, що кожним виробником моторів визначаються потрібні властивості рідини для ефективної роботи системи охолодження. Для зручності підбору вона забарвлюються в різні кольори. Також на ринку представлені як готові до застосування склади, так і концентрати, які потрібно змішувати з дистильованою водою. Дізнатися специфікації потрібних рідин ви можете в керівництві з експлуатації свого автомобіля або проконсультувавшись з фахівцями.

Розглянемо основні етапи:

  • Від ‘єднання патрубків від розширювального бачка, термостата, радіатора
  • Слив антифризу
  • Під ‘єднання патрубків
  • Заправка нового складу
  • Перевірка рівня

На ринку представлена велика кількість виробників технічних рідин. Їхню продукцію відрізняє не тільки ціна, але і якість, тому варто вибирати тільки перевірені бренди.

Куди звернутися?

Не варто братися за заміну антифризу авто самостійно, якщо ви не маєте підготовлених умов і досвіду здійснення подібних робіт. В такій ситуації оптимальним рішенням буде довірити заходи професіоналам. Наприклад, ви можете скористатися послугами висококваліфікованих майстрів автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові. Тут є все необхідне, щоб виконати ці операції у найкоротші терміни і з гарантією якості.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів