Заміна фільтру салону

Заміна фільтру салону — це регламентний захід, який, найчастіше, проводиться у рамках виконання операцій по технічному обслуговуванню транспортного засобу. Звичайно, від стану цього елементу не залежить стабільність роботи мотора, як у випадку з іншими схожими по функціях деталями. Але тут йдеться про важливіші параметри, а саме — чистота повітря в салоні і відсутність сторонніх запахів. Відмітимо, що це істотно впливає на комфорт експлуатації автомобіля у будь-яку пору року — повітря від нагрівача або від випарника кондиціонера завжди проходять через цей фільтр. Особливо актуально це для тих випадків, коли водій або пасажири страждають від алергії — пил від забитого елементу її істотно посилить

ПРИЗНАЧЕННЯ ЕЛЕМЕНТІВ

Фільтр салону встановлюється на усі сучасні моделі автомобіля. Оскільки повітряна маса в магістраль поступає з вулиці, в ній міститься велика кількість сторонніх часток і пилу. Усе це не лише осідає на поверхні обробки салону, але і потрапляє в дихальні шляхи водія і пасажирів. Чи варто говорити, що чистота вітчизняних доріг далека від європейських стандартів, тому експлуатація автомобіля без такого елементу, що фільтрує, украй не рекомендується, в не залежності від того, чи доводиться велика частина пробігу машини на пересування по місту або трасі.

Окрім звичайних фільтрів, покликаних затримувати пил і інші дрібні частки, існують елементи, що містять у своєму складі активоване вугілля. Він також бореться з розвитком бактерій і мікроорганізмів, який відбувається на поверхні фільтру. Відмітимо, що саме такі деталі чудово підходять водіям, що страждають від алергії, а також у разі, коли серед пасажирів маленькі діти.

ВИКОНАННЯ ОПЕРАЦІЙ

Заміна фільтру салону автомобіля вимагає купівлі нового елементу. Відмітимо, що на ринку сьогодні представлена велика кількість таких продуктів. Звичайно, ціна вугільного фільтру буде істотно вища, ніж вартість звичайного. Вибір завжди залишається за Вами, але економити на своєму здоров’ї не рекомендується. Також важливо згадати, що оригінальні елементи далеко не завжди є вугільними, усупереч існуючій помилці.

Розглянемо етапи:

  • Видалення захисної кришки
  • Виймання старого фільтру
  • Встановлення нового елементу
  • Монтаж кришки

Місцерозташування фільтру може розрізнятися залежно від конкретної моделі автомобіля. Точну інформацію Ви можете упізнати в керівництві по експлуатації Вашої машини.

ВИБІР ТЕХЦЕНТРА

Заміна фільтру салону авто — недорога і нескладна операція, яку можна включити до складу заходів по регламентному обслуговуванню своєї машини. Оптимальним рішенням буде зміна мастильного матеріалу, а також установка трьох нових фільтрів — масляного, повітряного і салону. Наприклад, Ви можете доручити таке завдання майстрам автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові. Тут є усе необхідне, щоб запропонувати якісне обслуговування за вигідними цінами.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів