Заміна паливного фільтру

Заміна паливного фільтру — це регламентна операція, яка вимагає періодичного виконання. Проте, на відміну від інших елементів подібного типу, цей фільтр розрахований на триваліший термін служби. Кожен виробник вказує свої інтервали заміни деталі, але в середньому такий фільтр міняється кожні 50-60 тисяч кілометрів пробігу. Звичайно, важливою умовою є використання якісного палива. Безумовно, в нашій країні цей параметр далекий від європейських стандартів, але для продовження експлуатаційного терміну паливної системи і ДВС слід вибирати тільки великі мережеві АЗС. Але, якщо ж Вам все-таки доводиться іноді користуватися послугами безіменних заправок, рекомендується міняти елемент, що фільтрує, почастіше — наприклад, раз в 30-40 тисяч кілометрів. Це дозволить запобігти попаданню в камеру згорання сторонніх часток.

ПРИЗНАЧЕННЯ ЕЛЕМЕНТУ

Навіть найякісніше паливо, що пасує за усіма параметрами під строгі європейські норми, містить в собі сторонні частки, які негативним чином позначаються на роботі шатуново-поршневої групи ДВС. Попадання домішок нерідко відбувайся вже після того, як пальне покинуло межі нафтопереробного підприємства. Наприклад, це може статися при транспортуванні. Проте при належному контролі якості це будуть швидше одиничні випадки. На жаль, в нашій країні паливо має велику кількість домішок вже на заводах.

Щоб запобігти засміченню форсунок і порушенню штатної роботи ДВС, в паливній системі встановлюється фільтр. Цей елемент може знаходитися як у безпосередній близькості від насоса (чи бути вбудованим в нього), так і бути виносним (вмонтованим в магістраль). Увесь об’єм палива, що подається, проходить через фільтр, який утримує сторонні (навіть найдрібніші) частки. Звичайно, зважаючи на специфіку своєї роботи він не може виконувати свої функції занадто довго, й тому він підлягає регламентній заміні.

ВИКОНАННЯ РОБІТ

Заміна паливного фільтру автомобіля — це робота, пов’язана з горючими хімічними матеріалами. В зв’язку з цим украй не рекомендується братися за виконання цих операцій, якщо Ви не маєте спеціальної підготовки. Звичайно, також не обійтися і без придбання нового фільтру. Якщо ціна оригінальної деталі занадто висока — розглянете варіант купівлі гідного аналога. Проте не слід вибирати найдешевші елементи — вони не здатні забезпечити потрібний рівень захисту системи.

Розглянемо основні етапи заміни виносного фільтру :

  • Демонтаж захисного елементу (якщо необхідно)
  • Відключення магістралі від фільтру
  • Демонтаж фільтру
  • Установка нового елементу
  • Підключення

Замена топливного фильтра автомобиля – это работа, связанная с горючими химическими материалами. В этой связи крайне не рекомендуется браться за выполнение этих операций, если Вы не имеете специальной подготовки. Конечно, также не обойтись и без приобретения нового фильтра. Если цена оригинальной детали слишком высока – рассмотрите вариант покупки достойного аналога. Однако не следует выбирать самые дешевые элементы – они не способны обеспечить нужный уровень защиты системы.

Рассмотрим основные этапы замены выносного фильтра:

  • Демонтаж защитного элемента (если необходимо)
  • Отключение магистрали от фильтра
  • Демонтаж фильтра
  • Установка нового элемента
  • Подключение

Якщо фільтр розташований на насосі, слід демонтувати пристрій. Звичайно, це декілька ускладнить операцію і збільшить її вартість.

ВИБІР ТЕХЦЕНТРА

Заміна паливного фільтру авто повинна здійснюватися грамотними майстрами перевіреної СТО. Помилки при виконанні операцій можуть привести, наприклад, до витоків пального. Природно, це дуже неприємна і навіть небезпечна ситуація. Тому рекомендуємо скористатися послугами висококваліфікованих сотрудниковавтосервиса СТО Авто, розташованого у Львові. Тут є усе необхідне, щоб вирішувати подібні завдання в найкоротші терміни. Також Вам буде надана допомога в підборі запчастин.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів