Заміна масляного фільтру

Заміна масляного фільтру повинна здійснюватися кожного разу при оновленні мастильного складу ДВС. Річ у тому, що увесь об’єм олії, заправлений в мотор, проходить крізь встановлений фільтр. Тому, якщо проводити роздільну заміну, то або рідина дуже швидко забрудниться частками, що містяться в матеріалі фільтру, або цей елемент заб’ється домішками, що знаходяться в олії. Багато сервисів навіть вказують вартість цих робіт з урахуванням виконання обох операцій. Середня тривалість ефективного функціонування фільтру і мастильного матеріалу коливається в районі відмітки в 10-15 тисяч кілометрів. Звичайно, багато що залежить від навантажень, які випробовують агрегати. У разі, коли автомобіль пересувається в умовах постійних пробок або експлуатується в граничних режимах, інтервал заміни може бути понижений до 8, а іноді і до 6 тисяч

ПРИЗНАЧЕННЯ ЕЛЕМЕНТУ

Будь-який ДВС має спеціальний мастильний матеріал, який призначений для зниження згубної дії тертя, що неодмінно виникає в процесі роботи мотора. Проте повністю нівелювати його неможливо. Тому слід розуміти, що при роботі силової установки утворюються дрібні частки — продукти зносу. Також у склад олії, що омиває деталі, нерідко потрапляють частки нагару, що утворюються на поверхні елементів. Усе це не лише знижує ефективність мастила, але і може зашкодити рухливим компонентам ДВС, а також циліндрам.

Для очищення складу від сторонніх часток використовується спеціальний елемент, що фільтрує. Він встановлюється в магістралі, по якій циркулює олія, і забирає домішки, перешкоджаючи їх попаданню в поршневу групу. Отже, необхідно регулярно проводити його заміну, як і оновлення олії (ці операції завжди проводяться разом)

ПРОВЕДЕННЯ ОПЕРАЦІЙ

Заміна масляного фільтру автомобіля вимагає придбання нового елементу. Відмітимо, що сьогодні представлене чимала кількість такої продукції. Звичайно, Вам не обов’язково придбавати тільки оригінал, проте і від купівлі елементів, чия ціна є мінімальною на ринку, також варто відмовитися. Подібні деталі можуть мати дуже обмежений термін служби, а також не виконувати свої функції належним чином. Природно, це негативно позначиться на стані ДВС.

Розглянемо етапи:

  • Видалення старого фільтру
  • Установка нового елементу
  • Злив олії
  • Заправка нової рідини

Також нерідко олія видаляється не природним чином слива, а за допомогою спеціальної апаратури. Такі пристрої витягають старий склад, осушуючи піддон картера.

ВИБІР ТЕХЦЕНТРА

Заміну масляного фільтру авто, як і оновлення самого мастильного складу, слід доручити грамотним фахівцям. В цьому випадку Ви зможете бути упевнені, що усі операції проводяться відповідно до технологічних норм. Наприклад, висококваліфіковані співробітники автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові, здатні здійснити такі заходи в найкоротші терміни. Також вони допоможуть підібрати Вам якісні расходники, якщо буде необхідно — це дозволить заощадити час на їх пошуки.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів