Заміна гідрокомпенсаторів авто у Львові

Заміна гідрокомпенсаторів автомобіля найчастіше має місце бути на великих пробігах транспортного засобу. Елементи мають значний запас міцності, який дозволяє водієві не згадувати про них дуже довгий час. Однак, як і будь-які деталі такого типу, ці компоненти системи не здатні працювати вічно. Явною ознакою несправності є сторонній стукіт при роботі двигуна. Зі збільшенням зносу деталей він посилюється, в зв’язку з чим його все важче стає ігнорувати. Такі неполадки викликають зниження ККД роботи силового агрегату. Якщо несправність була виявлена ​​на ранній стадії, може бути зроблена спроба очищення елементів. Однак допомагає вона далеко не завжди.

Елементи двс

Робота мотора транспортного засобу передбачає постійне спалювання палива, що подається. При цьому виробляється енергія, яка передається поршневий групою на колінчастий вал і перетворюється в крутний момент. Так як вал має два хвостової частини, частина зусилля транспонується на коробку передач, а частина пускає в хід навісне обладнання. Тим самим забезпечується робота всіх важливих компонентів системи.

Однак згоряння палива пов’язано з виробленням чадного газу, який необхідно відводити з камери згоряння. А натомість потрібно впуск свіжого повітря, щоб відбувалося займання суміші. За цей процес відповідає газорозподільний механізм, який працює за рахунок ланцюгового або ремінного приводу, що зв’язує його з шківом колінчастого вала. На кожному циліндрі розміщуються клапани, частина яких відповідає за впуск, а інша — за випуск. Наводяться в дії вони за допомогою з’єднання з розподільними валами, яких в сучасних двигунах зазвичай встановлено два. Так як після прогрівання деталей ДВС матеріали розширюються, для забезпечення щільного прилягання клапанів до сідел встановлюються гідрокомпенсатори, які виконую функцію регулятора в автоматичному режимі.

Виконання операцій

Заміна гідрокомпенсаторів авто є непростою процедурою, за виконання якої не варто братися за відсутності досвіду подібної роботи. Це може привести до помилок, які не дозволять мотору функціонувати в штатному режимі. Відзначимо, що якщо було прийнято рішення про заміну елементів, слід придбати комплект і оновити всі деталі. В іншому випадку незабаром буде потрібно повторне проведення заходів, ціна яких досить велика.

Розглянемо основні етапи:

  • Видалення навісного обладнання
  • Демонтаж впускного колектора
  • Виїмка паливної рампи
  • Демонтаж клапанної кришки
  • Зняття ременя ГРМ
  • Видалення розподілвалів з ліжками
  • Очистка посадочних місць
  • заміна гідрокомпенсаторів
  • збірка

Потрібно замінити всі прокладки та ущільнювачі. Ці елементи є одноразовими і не підлягають повторній установці.

Вибір сервісу

У Львові чимало автосервісів, які надають послуги з ремонту системи ГРМ. Однак далеко не всі з них можуть гарантувати високу якість процедури по заміні гідрокомпенсаторів. У пошуках досвідчених майстрів Ви можете розглянути варіант поїздки в «СТО Авто». Це забезпечить Вас впевненістю в тому, що з машиною працюють кваліфіковані фахівці. Також всі необхідні запчастини Ви зможете придбати на місці, заощадивши час.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів