Заміна вкладишів двигуна у Львові

Заміна вкладишів двигуна — це складна операція, що відноситься до капітального ремонту ДВС. Справа в тому, що для отримання доступу до коленвалу необхідно дефектувати силову установку. Звичайно, це дуже непроста операція сама по собі, тому її здійснення проводиться тільки при серйозних дефектах мотора. Причин для появи подібних несправностей може бути кілька. По-перше, варто сказати про природний знос елементів. На жаль, навіть самі надійні деталі мотора не здатні працювати вічно. По-друге, потрібно сказати про використання неякісної або не відповідає допускам виробника мастила. Такі склади не здатні належним чином захищати компоненти силового агрегату. По-третє, при ослабленні кріплень вкладишів може статися їх обертання. В цьому випадку можна говорити не тільки про невідповідному змащувальному матеріалі, але і про тривалої експлуатації ДВС в режимі граничних навантажень.

Елементи двигуна

Силова установка автомобіля являє собою складний механізм, компоненти якого покликані виробляти спалювання палива і перетворювати виробляти енергію в крутний момент. Саме він відправляється в систему трансмісії і змушує машину пересуватися. Займання паливно-повітряної суміші відбувається в камері згоряння. Вивільнити енергію штовхає поршні, які закріплені на шатунах. Шатуни, в свою чергу, встановлені на колінчастому валі. Передане зусилля розкручує цей елемент і йде в КПП.

Для забезпечення вільного обертання коленвалу встановлюються спеціальні підшипники ковзання, які іменуються вкладишами. Існує два типи таких елементів — шатунні і корінні. Перші розміщуються в місцях сполучення шатунів з шийками коленвалу. Другі — там, де вал стикається з корпусом блоку ДВС. Точна кількість таких деталей залежить від конфігурації і технічних особливостей конкретного мотора.

Виконання операцій

Заміна вкладишів двигуна автомобіля передбачає придбання нових елементів і розточення клонували. Природно, виконати подібні операції без спеціалізованого дорогого устаткування просто неможливо. Тому не рекомендуємо звертатися в гаражні майстерні або братися за подібні заходи самостійно — найчастіше це не призводить до потрібного результату. Навпаки, помилки, допущені в процесі, спричинять за собою неможливість функціонування силового агрегату.

Розглянемо основні етапи:

  • Злив мастильного матеріалу
  • Демонтаж навісного обладнання
  • видалення піддону
  • Видалення системи ГРМ
  • демонтаж ГБЦ
  • виїмка клонували
  • видалення вкладишів
  • Розточування клонували і підбір нових вкладишів
  • установка
  • збірка

Деякі майстри вдаються до демонтажу ДВС, щоб мати повний доступ до системи. У зв’язку з цим, природно, ціна заходи збільшується.

Куди звернутися?

Доручати виконання заміни вкладишів двигуна авто слід перевіреним фахівцям. Відзначимо, що багато сервісів, які не бажають або нездатні займатися відновлювальними заходами, запропонують здійснити заміну ДВС. Звичайно, якщо мова йде про старому двигуні, вартість операції буде порівнянна. Однак точно визначити залишковий ресурс двигуна неможливо. У ситуації з ремонтом Ви буде впевнені, що найважливіші елементи ДВС працюють справно. Рекомендуємо звернутися за допомогою до співробітників автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові, які зможуть оцінити доцільність відновлювальних робіт і, при необхідності, здійснити їх в найкоротші терміни і з гарантією якості.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів