Заміна масляного насоса авто у Львові

Заміна масляного насоса автомобіля може мати відношення як до двигуна, так і до автоматичній коробці передач. Схожі за призначенням пристрою встановлюються в цих агрегатах і виконують важливу функцію доставки мастильного (у випадку з АКПП — робочого) матеріалу. Причиною виходу механізмів з ладу можуть стати кілька обставин. По-перше, природний знос. Жоден апарат не може працювати вічно, враховуючи завантаженість і постійне термічний вплив. По-друге, продукти зносу, які неминуче з’являються в складі при функціонуванні агрегату, можуть забити канали пристрою і припинити його роботу. У зв’язку з цим необхідно підкреслити важливість регулярної зміни мастильного матеріалу. Крім усього іншого, це не дозволяє стороннім частинкам накопичуватися в маслі.

Призначення пристроїв

Складні агрегати, такі як ДВС або автоматична коробка передач мають спеціальний резервуар для зберігання мастильної рідини. Коли механізми неактивні, матеріал природним шляхом стікає вниз в піддон картера. Коли ж відбувається запуск мотора або включення АКПП, рідину необхідно доставити за спеціальною магістралі. Звичайно, вона не здатна зробити це самостійно. Тому в систему впроваджується насос, який починає працювати відразу ж після активації агрегату.

Відзначимо важливість цих пристроїв. Якщо деталі силової установки не отримуватимуть мастило в належному обсязі, виникне ситуація масляного голодування, яка призведе до швидкого зносу елементів і серйозних поломок. Якщо ж насос АКПП не буде виконувати свої функції, неможливо буде забезпечити тиск в системі, яка необхідна для здійснення перемикання передач.

Здійснення заходів

Перед заміною масляного насоса авто слід вирішити, чи буде купуватися новий механізм або був у вжитку. У першому випадку, природно, ціна буде набагато вище, але і запас міцності елемента забезпечить великий термін служби вузла. Однак, якщо бюджет ремонту обмежений, варто підшукати надійних постачальників вживаного обладнання. Складність полягає в тому, що провести повноцінну перевірку пристрою до установки практично неможливо.

Розглянемо основні етапи:

  • Злив робочого матеріалу
  • Демонтаж піддону картера
  • очищення поверхонь
  • виїмка насоса
  • Установка нового механізму
  • збірка
  • Заправка нової рідини

Виконуючи такі процедури, слід пам’ятати про необхідність установки нової прокладки піддону. Вона є одноразовою деталлю.

Вибір сервісу

Заміна масляного насоса — не найпростіша операція, за виконання якої не варто братися, не маючи досвіду таких робіт. У цьому випадку оптимальним рішенням стане поїздка до професіоналів. У Львові хорошу репутацію заслужив автосервіс «СТО Авто». Співробітники з великим стажем допоможуть вирішити навіть найскладнішу задачу в короткий термін і з гарантією якості.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів