Заміна направляючих втулок клапанів автомобіля у Львові

Заміна направляючих втулок клапанів автомобіля нерідко проводиться в рамках відновлення функціонування газорозподільного механізму. Подібні неполадки зустрічаються на великих пробігах автомобіля, коли знос деталей досягає граничної позначки. Отже, штатна робота двигуна стає неможлива, що вимагає негайного втручання з метою проведення відновлювальних процедур. Однак, такі фактори, як несвоєчасне або неякісне обслуговування, ведуть до скорочення ресурсу елементів. Мастильний матеріал повинен змінюватися разом з фільтрами кожні 7-8 тисяч кілометрів пробігу. Також необхідно використовувати тільки високоякісну продукцію відомих брендів. А специфікації мастильних матеріалів повинні точно відповідати допускам виробника силового агрегату. В іншому випадку неможливо належним чином забезпечити захист рухомих елементів мотора.

СИСТЕМА газорозподілу

Спалювання палива, яким постійно займається ДВС, пов’язано не тільки з виділенням енергії, а й з освітою чадного газу, який неминуче з’являється при таких процесах. Отже, він повинен відводитися з камери згоряння, а на його місце потрапляти свіже повітря. За ці маніпуляції відповідає система клапанів. Звичайно, вони працюють не самі по собі, а за рахунок зусилля розподілвалів. Їх в сучасних моторах встановлюється два — один забезпечує функціонування впускних клапанів, а другий — випускних.

Відзначимо, що камері згоряння необхідно забезпечувати герметичність, інакше ККД силової установки буде знижуватися, а витрата палива і масла — збільшуватися. Тому клапани встановлюються на спеціальні сідла, а їх щільне прилягання і чітку траєкторію руху контролюють напрямні втулки. Так як ці елементи схильні до механічних впливів, рано чи пізно вони досягають межі свого ресурсу і виходять з ладу.

Виконання операцій

Заміна направляючих втулок клапанів авто — непроста операція, що вимагає дефектації силового агрегату. Тому, братися за самостійно виконання заходу, не маючи належного рівня підготовки, не слід. Це може привести до помилок, які не дозволять працювати двигуну в штатному режимі. Отже, процес доведеться проводити повторно, а це досить накладно, оскільки ціна таких процедур чимала.

Розглянемо етапи:

  • Демонтаж навісного обладнання
  • Зняття клапанної кришки
  • Виїмка паливної рампи
  • Видалення котушок запалювання і свічок
  • демонтаж розподілвалів
  • видалення клапанів
  • Виїмка направляючих втулок
  • очищення поверхонь
  • Установка нових елементів
  • Збірка і підключення

При виконанні операцій слід також замінити ущільнювачі. Ці елементи є одноразовими.

Куди звернутися?

Заміну направляючих клапанів слід доручити професіоналам. Пошуки таких майстерень в спробі заощадити можуть привести до досить сумних наслідків. Кустарні методики — не найкращий підхід до вирішення такого завдання. У Львові Ви можете скористатися послугами висококваліфікованих фахівців «СТО Авто». Це дозволить бути впевненим у високій якості всіх виконаних робіт. Також на місці Ви зможете придбати необхідні запчастини.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів