Заміна опори двигуна

Заміна опори двигуна — досить поширена операція для автомобілів з великим пробігом. Як і інші елементи кріплення, подушки ДВС не можуть працювати вічно. З огляду на досягнення деталями граничного рівня зносу, істотно підвищується рівень вібрацій. Відзначимо, що це не тільки робить поїздки менш комфортними, але і шкодить обладнанню. Звичайно, вони приходять в непридатність над відразу. Процес цей досить довгий, тому у Вас буде достатньо часу, щоб придбати потрібні деталі і записатися в сервіс. Відзначимо, що знос елементів проявляється як вібраціями, так і тріщинами на поверхні елементів, які можна виявити при візуальному огляді. Звичайно, далеко не все опори знаходяться на увазі — часом їх закриває навісне обладнання, що, безумовно, ускладнює діагностику.

Кріплення ДВС

Де б не розташовувався двигун автомобіля — спереду (як у більшості сучасних моделей), ззаду (як у спортивних модифікацій) або навіть під кабіною (у випадку з вантажівками), силова установка повинна бути надійно закріплена і закрита від зовнішніх впливів. Цей складні агрегат не сприймає попадання води, бруду або сторонніх часток. Також неприпустимі удари або підвищений рівень вібрацій, оскільки вони призведуть до деформацій самого ДВС або компонентів навісного обладнання. Отже, мотор необхідно забезпечити надійним кріпленням.

Однак металеві кріплення в даному випадку не підійдуть. Настільки жорсткі елементи будуть передавати енергію вібрацій і ударів, яка приходить на кузов через підвіску. Відзначимо, що це може суттєво зашкодити двигуну. У зв’язку з цим використовуються резино-металеві деталі, які можуть пом’якшувати зовнішні впливи, утримуючи, при цьому, ДВС на посадковому місці. Зазвичай використовується кілька таких елементів, встановлених на бічних і задній частинах моторного відсіку.

Виконання операцій

Перед заміною опори двигуна автомобіля необхідно придбати новий елемент. Відзначимо, що нерідко вартість цих робіт досить висока, тому купувати деталь, чия ціна є мінімальною на ринку — невигідно. Незабаром такі елементи вийдуть з ладу, змушуючи знову оплачувати роботу майстрів. Якщо оригінал для Вас занадто дорогий — розгляньте покупку гідних аналогів, які також представлені на ринку в достатній кількості.

Розглянемо основні етапи:

  • Демонтаж навісного обладнання
  • Вивішування двигуна (якщо необхідно)
  • демонтаж опор
  • Установка нових елементів
  • збірка

Ці елементи зазвичай виходять з ладу не одночасно. Отже, міняти їх теж можна окремо.

Куди звернутися?

Не маючи належного рівня підготовки, слід доручити заміну опори двигуна авто професіоналам. Помилки, допущені при виконанні подібних робіт, можуть привести до дуже істотних негативних наслідків. Тому рекомендуємо скористатися послугами висококваліфікованих спеціалістів автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові. Вони допоможуть точно оцінити стан елементів, підібрати деталі і здійснити установку за лічені години. Також на всі виконані роботи буде дана тривала гарантія.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів