Заміна та ремонт паливного насоса у Львові

Заміна паливного насоса відбувається при виявленні виходу механізму з ладу. Звичайно, він розрахований на тривалий термін експлуатації, проте є чинники, які серйозно впливають ремонт паливного насосана його ресурс. Наприклад, регулярна експлуатація автомобіля з майже порожнім баком призводить до збільшення навантаження на насос. Тому заправляти машину слід до того моменту, коли загорілася лампа, що сигналізує про критично низький рівень палива. Також забитий паливний фільтр змушує механізм працювати на межі можливостей. У зв’язку з цим слід регулярно проводити заміну цих елементів. Причому, якщо системою передбачений фільтр в магістралі і спеціальна сітка на насосі, міняти слід обидва компонента. Також, звичайно ж, не можна не сказати і про природному зносі як і будь-який інший механізм, він не може працювати вічно.

Паливна система

Пальне заливається в спеціальний резервуар, який розташований під днищем в задній частині автомобіля. Бак відмінно захищений від зовнішніх впливів, тому часто вдається уникнути займання навіть в разі серйозної аварії. Однак потрібно доставка пального до системи упорскування, яка розташована безпосередньо в ДВС. Для цього використовується спеціальний механізм, який розташований в баку. Насос харчується від електрики, постійно перекачуючи паливо в магістраль. Також на ньому встановлюється датчик рівня заповнення — він передає інформацію на приладову панель.

Відзначимо, що в бензинових системах такий механізм є єдиним. А ось в дизельних існує два насоса. Перший також розташований в баку. Він називається насосом підкачки. Другий же — безпосередньо поруч з паливною рампою. Він необхідний для створення потрібного тиску в системі уприскування, і називається насосом високого тиску.

Вартість заміни та ремону паливного насоса

Послуга Ціна
Заміна паливного насоса Від 400 грн.

Здійснення ремонту паливного насосу

Заміна паливного насоса автомобіля вимагає придбання механізму. Відзначимо, що ціна оригінальних механізмів вельми висока, проте при покупці аналогів слід бути уважним. Далеко не всі з них мають великий ресурс, тому є ймовірність їх швидкого виходу з ладу. Що ж стосується вживаних насосів — їх варто уникати, оскільки в повній мірі оцінити їх стан до установки неможливо. Отже, така покупка стає лотереєю.

Розглянемо основні етапи:

  • Підбурювання тиску в системі
  • Демонтаж заднього дивана
  • Видалення ущільнювачів і кріплень
  • Відключення трубок і проводки
  • виїмка механізму
  • Установка і підключення нового насоса
  • збірка

заміна паливного насоса у ЛьвовіЯкщо в комплекті немає спеціальної сітки, що фільтрує, рекомендується придбати його окремо. Старий елемент може засмітити новий насос.

Куди звернутися за ремонтом паливних насосів у Львові?

Заміна паливного насоса авто пов’язана з контактом з горючими хімічними матеріалами. Тому, не маючи належного рівня підготовки, не слід виконувати такі операції самостійно. Оптимальним рішенням буде звернутися до професіоналів. Наприклад, якісне здійснення заходів можуть забезпечити майстри автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові. Також на місці Ви зможете придбати запчастини, істотно заощадивши свій час.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів