Заміна піддону картера двигуна у Львові

Заміна піддону картера двигуна автомобіля буває необхідна при механічних пошкодженнях цього елемента. Відзначимо, що більшість транспортних засобів в нашій країні обладнуються спеціальними металевими захистами нижній частині силового агрегату. Ці елементи являють собою листи, виконані зі сталі або алюмінію, які приймають удари зовнішніх впливів на себе. Заводські деталі такого типу нерідко є пластиковими пильовиками, розраховані на м’які європейські умови експлуатації. Тому українські виробники пропонують неоригінальну продукцію. Її ціна істотно нижче, а пристосованість до наших широт куди вище. У зв’язку з цим такі деталі використовують навіть власники автомобілів преміального сегмента.

Частини силової установки

Двигун транспортного засобу складається з декількох важливих частин. Зверху встановлюється навісне обладнання. Далі йде система клапанів і ГРМ, потім головка блоку циліндрів і сам блок. Знизу ж розташовується картер і піддон. У місцях сполучення потрібне створення герметичності, з метою чого між частинами ДВС встановлюються прокладки, що не дають проникати в систему сторонніх часток і зайвої повітрю. А з мотора, в свою чергу, не допускається витік мастильного матеріалу.

Картер двигуна служить резервуаром для поранення масла. Коли ДВС припиняє працювати, вся мастило природним чином стікає вниз. Коли ж відбувається запуск, масляний насос починає подачу матеріалу за спеціальними каналом, в найкоротший термін доставляючи його до рухомих елементів і забезпечуючи, тим самим, їх захист. Проходячи цикл, робочий матеріал знову потрапляє в картер.

Виконання процедур

Заміна піддону картера двигуна авто відбувається через те, що цей елемент практично не піддається відновленню. Найчастіше, для полегшення конструкції, він виконується з алюмінію, який дуже непростий в ремонті. Навіть якщо в результаті удару не сталося розриву поверхні, деформація може викликати нещільне прилягання, за рахунок якого неможливо буде досягти герметичності з’єднання. Відзначимо, що в цілях економії часто використовуються старі деталі в якості заміни.

Розглянемо основні етапи:

  • злив масла
  • демонтаж піддону
  • очищення поверхонь
  • Установка нового елемента
  • заправка мастила

Необхідно також встановити нову прокладку піддону. Цей елемент є одноразовим.

Куди звернутися?

Доручіть заміну піддону картера двигуна досвідченим майстрам перевіреного сервісу. Це дозволить уникнути помилок в процесі виконання процедур. У Львові Ви можете скористатися послугами висококваліфікованих співробітників «СТО Авто». Вони зможуть вирішити таке завдання швидко і з гарантією якості. Також фахівці допоможуть Вам з вибором запчастин, якщо це буде необхідно.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів