Заміна подушок двигуна автомобіля

Заміна подушок двигуна автомобіля проводиться при виявленні зносу цих елементів кріплення. Явною ознакою наявності дефектів стають вібрації, що з’являються при роботі силової установки. Вони створюють дискомфорт під час пересування на транспортному засобі. Відзначимо, що опор двигуна найчастіше передбачено дві або три. Звичайно, вони можуть зношуватися нерівномірно. Однак, часто їх змінюють комплектом, оскільки для проведення робіт на деяких моделях доводиться вивішувати ДВС, що само по собі є непростою процедурою, ціна якої дуже чимала. Тому, щоб не оплачувати заходи двічі, приймається рішення про заміну всіх подушок. У тих автомобілях, де процедура здійснюється простіше, проводять заміну тільки що вийшла з ладу опори.

Елементи кріплення

Двигун є найважчим агрегатом в оснащенні автомобіля. Він розташовується, в переважній більшості випадків, в підкапотному просторі у фронтальній частині автомобіля. Така компоновка має на увазі захист механізму з усіх боків. Однак, при необхідності, є можливість отримання прямого доступу — відкривши капот або знявши захист картера. Це полегшує процес виконання регламентного обслуговування автомобіля. Але зустрічається і установка ДВС в задній частині автомобіля, хоча, це скоріше виняток з правил.

Двигун не може бути просто поставлений на силову конструкцію кузова. Агрегат важить в середньому понад 100 кілограмів, тому під своєю вагою він просто-напросто з часом продавить метал. Однак застосування жорсткого кріплення також неможливо — від постійних вібрацій, з якими пов’язана робота ДВС, вони дуже швидко вийдуть з ладу. Отже, використовується компромісний варіант — гумометалеві опори, які надійно утримують мотор на своєму посадковому місці і при цьому гасять коливання, які з’являються при функціонуванні пристрою.

Виконання робіт

Для заміни подушок двигуна авто необхідно придбати нові елементи. Це можуть бути як оригінальні деталі, так і їх аналоги. У Львові нерідко пропонуються і вживані опори, однак, вони, найчастіше, мають невеликий залишковий запас міцності. Отже, така економія вийде боком, змусивши Вас найближчим часом знову здійснювати роботи по заміні.

Розглянемо основні етапи:

  • Вивішування або піддомкрачування мотора (в залежності від конструктивних особливостей)
  • демонтаж подушок
  • Установка нових елементів
  • Приміщення ДВС на своє посадочне місце

Подібні операції вимагають досвіду і спеціального інструменту. Йдеться про роботу з важкими деталями, падіння яких може призвести до травм.

Куди звернутися?

Для того щоб заміна подушок двигуна пройшла з дотриманням всіх технічних норм і в короткі терміни, слід звертатися до професіоналів. Для них подібні операції є рутинною роботою, тому Ви можете не турбуватися за результат. Наприклад, розгляньте варіант поїздки в техцентр «СТО Авто» у Львові. Там працюють кваліфіковані фахівці, здатні вирішувати такі завдання з гарантією якості.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів