Заміна помпи двигуна у Львові

Заміна помпи двигуна — це ремонт системи охолодження, який зустрічається досить часто. Незважаючи на те, що механізм розрахований на тривалий термін служби, він, звичайно ж, не здатний функціонувати вічно. Відзначимо, що поломка цього пристрою призведе до неможливості циркуляції охолоджуючої рідини в системі. У зв’язку з цим не буде відбуватися зниження температури силової установки, що призведе до її перегріву і, як наслідок, до серйозних поломок. Також нерідко відбувається розгерметизація помпи. У цьому випадку рівень антифризу буде постійно знижуватися. Звичайно, говорити про штатному режимі роботи системи охолодження практично неможливо. Відзначимо, що помпу дуже рідко ремонтують, просто встановлюючи новий пристрій на місце вийшов з ладу.

Система охолодження

Робота ДВС, яка полягає у виробленні енергії за рахунок спалювання палива, пов’язана з постійним збільшенням температури агрегату. Природно, при розробці силової установки інженерами визначається максимально допустимі межі. Але якщо залишити ситуацію без контролю, то досить швидко станеться перегрів, що спричинить за собою дуже серйозні поломки. Тому впроваджується рідинна система охолодження, де робочим матеріалом виступає антифриз — склад з низькою температурою замерзання. Він заправляється в розширювальний бачок, встановлений в підкапотному просторі.

Однак сама по собі рідина не може циркулювати в системі. Для її нагнітання в магістраль встановлюється насос, який приводиться в дію зусиллям клонували. Зв’язок здійснюється за допомогою ремінного приводу. Запуск помпи відбувається в момент запуску ДВС. Відзначимо, що необхідно стежити не тільки за станом самого механізму, а й за приводними елементами, які також отримують природне вироблення в процесі функціонування.

Здійснення робіт

Заміна помпи двигуна автомобіля передбачає придбання нового механізму. Відзначимо, що в цьому випадку не варто розглядати колишні у вживанні пристрою. Швидше за все, вони будуть мати дуже невеликий залишковий ресурс, що змусить Вас незабаром знову проводити заміну. Звичайно, ціна оригінальної помпи може бути дуже висока, але на ринку представлені і високоякісні аналоги, які обійдуться набагато дешевше, при цьому дозволяючи не втратити в якості.

Розглянемо основні етапи:

  • злив антифризу
  • Демонтаж навісного обладнання (для забезпечення доступу)
  • Видалення ременів і роликів
  • демонтаж помпи
  • Очищення посадкового місця
  • Установка нового механізму
  • підключення устаткування
  • Заправка охолоджуючої рідини

В процесі виконання операцій потрібно оглянути стан ременів і роликів навісного обладнання. Якщо на них присутні сліди зносу — проведіть заміну.

Куди звернутися?

Якщо Ви не маєте спеціальної підготовки, оптимальним рішенням буде доручити заміну помпи двигуна авто професіоналам. Це дозволить бути впевненим, що всі заходи виконуються відповідно до технологічних норм. Наприклад, здійснити подібну операцію Ви можете зусиллями висококваліфікованих майстрів автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові. Тут є все необхідне для вирішення подібних завдань в найкоротші терміни.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів