Заміна поршневих кілець авто у Львові

Заміна поршневих кілець автомобіля — це процедура, яка зустрічається на великих пробігах. Високе навантаження на ці елементи двигуна нерідко призводить до руйнування елементів. В цьому випадку знижується ККД силової установки і починається підвищена витрата мастильної рідини. Звичайно, погіршення ситуації не відбувається за один день — цей процес може тривати досить довго. Якщо неполадки в роботі ДВС були помічені до того моменту, коли стан справ стало критичним, є ймовірність обійтися малою кров’ю. Йдеться про розкоксовку, тобто, про видалення нагару з деталей поршневої групи за допомогою спеціальних хімічних речовин. Ціна такої процедури в рази нижче, ніж вартість операції по установці нових кілець.

Призначення елементів

Поршнева група відіграє важливу роль в процесі функціонування силового агрегату. Вона пов’язана з колінчастим валом і передає ту енергію, яка виробляється при згорянні палива. Таким чином, виникає крутний момент, який, в кінцевому підсумку, і змушує автомобіль пересуватися. Робота елементів пов’язана з постійним тертям і високими температурами. Тому необхідна присутність мастильного матеріалу, який би убезпечив деталі від зносу.

Поршень під час роботи рухається в циліндрі, тому деталі чітко підганяються за розмірами. Однак, цього недостатньо. Кожен рухливий компонент оснащується спеціальними кільцями. Вони діляться на два типи — компресійні і маслозємні. Перші елементи перешкоджають попаданню газів з камери згоряння в картер, а другі — проникненню масла в камеру згоряння. Завдяки цим елементам створюється оптимальна для ДВС ступінь стиснення і мінімізується витрата масла на чад.

Виконання операції

Заміна поршневих кілець авто, найчастіше, відбувається комплектом. Якщо заходи з очищення не привели до належного результату, приймається рішення про встановлення нових елементів. Відзначимо, що це непроста процедура, за яку візьметься не кожен сервіс навіть у Львові. Отже, варто підшукати фахівців з великим досвідом і хорошою репутацією.

Розглянемо основні етапи:

·         Злив робочого матеріалу

·         Демонтаж навісного обладнання

·         Зняття клапанної кришки

·         Видалення системи ГРМ

·         демонтаж ГБЦ

·         Видалення піддону картера

·         Від’єднання шатунів від коленвала

·         виїмка поршнів

·         Видалення старих кілець

·         Зачистка посадочних місць

·         установка елементів

·         збірка

При виконанні операцій необхідно замінити всі ущільнювачі і прокладки. Ці елементи є одноразовими і не підлягають повторній установці.

Вибір сервісу

Зверніться до професіоналів при необхідності заміни поршневих кілець. Кустарні методики виконання цієї складної роботи приведуть до тимчасового ефекту. Отже, грошові кошти і час будуть витрачені даремно. Наприклад, Ви можете скористатися послугами кваліфікованих співробітників техцентра «СТО Авто». Це дозволить бути впевненим у високій якості результату виконаних операцій.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів