Заміна приводного ременя авто

Заміна приводного ременя автомобіля — це важлива процедура в рамках технічного обслуговування навісного обладнання транспортного засобу. Відзначимо, що при досягненні критичної вироблення ці елементи рвуться, що призводить до неможливості функціонування агрегатів. І якщо в більшості випадків проблеми, пов’язані з цим, не мають дуже серйозних наслідків, то обрив ременя ГРМ призводить до суттєвих поломок, які зупиняють роботу всієї силової установки. Відновлювальні роботи в такому випадку є капітальним ремонтом мотора, ціна якого вкрай висока. Тому необхідно оглядати стан ременів і роликів, а також пам’ятати про їх регламентних терміни служби. Це допоможе уникнути ексцесів і заощадить кошти.

Навісне обладнання

Крім основних агрегатів, що відповідають за пересування автомобіля, сучасні моделі обладнуються великою кількістю додаткових механізмів, які підтримують штатний режим функціонування машини і забезпечують комфорт водія і пасажирів. Більшість таких пристроїв розташоване в підкапотному просторі. Серед них можна відзначити генератор, що виробляє енергію, насос гідропідсилювача, компресор кондиціонера, газорозподільний механізм. Але, ці важливі компоненти системи не здатні працювати самі по собі, а харчування акумулятора не вистачить, щоб забезпечувати їх потреби.

З цієї причини передній хвостовик колінчастого вала має шків, на який надягають приводні ремені, що з’єднуються з роликами агрегатів. Така система передачі енергії вельми проста і зручна. Також варто відзначити, що вибір якісних елементів дозволить забезпечити дуже тривалий термін служби. Однак, ці деталі схильні до зносу і підлягають регламентної заміни.

Обслуговування системи

Необхідність заміни приводного ременя авто часто буває очевидна. Якщо елемент має на поверхні тріщини, це говорить про необхідність в найкоротші терміни провести заміну щоб уникнути розриву. Відзначимо, що ремені змінюються разом з роликами, оскільки мають однаковий експлуатаційний термін. Деякі виробники випускаю комплекти для обслуговування того чи іншого механізму.

Розглянемо основні етапи:

  • Демонтаж навісного обладнання (для забезпечення доступу)
  • видалення ременів
  • видалення роликів
  • Установка нових деталей
  • збірка

Навіть якщо ролики при роботі не видають сторонніх шумів, їх потрібно замінити. В іншому випадку Вам доведеться повторювати всі операції найближчим часом.

Куди звернутися?

Якщо Ви не маєте досвіду роботи з навісним обладнанням автомобіля, доручіть заміну приводного ременя професіоналам. Це допоможе виконати всі необхідні процедури швидко, а також отримати гарантію якості. Наприклад, у Львові Ви можете звернутися до майстрів «СТО Авто», які мають великий стаж роботи. У цьому випадку Ви можете не турбуватися за результат здійснюваних заходів.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів