Заміна прокладки клапанної кришки

Заміна прокладки клапанної кришки — це досить поширена операція. Поява потреби у здійсненні таких заходів може бути обумовлено декількома причинами. По-перше, варто сказати про те, що в процесі експлуатації ДВС ущільнювач відчуває серйозні термічні навантаження. У зв’язку з цим матеріал втрачає еластичність, і, відповідно, свою здатність забезпечувати герметичність з’єднання. По-друге, нерідко зустрічаються помилки, допущені в процесі установки прокладки недосвідченими або недбалими сервісами. У такій ситуації витоку мастильного матеріалу можуть початися практично відразу після установки елемента. По-третє, швидко приходять в непридатність дешеві ущільнювачі. Вибираючи запчастини, чия ціна є мінімальною на ринку, Ви ризикуєте нівелювати вигоду через необхідність незабаром повторно оплачувати роботи по заміні елемента.

Елементи ДВС

Клапанна кришка є невід’ємною частина більшості сучасних двигунів. Вона встановлюється на головці блоку циліндрів, яка є майданчиком для розміщення елементів системи ГРМ. Саме тут розташована система клапанів і розподільні вали. Кришка ж дозволяє ізолювати важливі компоненти ДВС від попадання сторонніх часток. Також вона дозволяє зберегти масляну плівку, яка необхідна для захисту елементів від прискореного зносу в результаті тертя. Відзначимо, що в залежності від конфігурації силової установки, така деталь може бути єдиною, а також їх може бути дві.

Так як при роботі двигуна виникає досить великий тиск, потрібні додаткові кошти герметизації сполучених деталей. Для цих цілей використовується спеціальна прокладка, виконана з гуми або її похідних. Вона дозволяє уникнути витоків мастильного матеріалу.

Здійснення операцій

Заміна прокладки клапанної кришки автомобіля вимагає придбання нових елементів. Відзначимо, що такі деталі є одноразовими, тому їх оновлення може відбуватися, наприклад, в процесі ремонту ГРМ, коли здійснюється демонтаж кришки. Сьогодні на ринку представлено чимало таких продуктів. Звичайно, Вам необов’язково вибирати оригінал, проте і найдешевших аналогів також варто уникати. Якщо Ви не маєте досвіду в підборі запчастин, проконсультуйтеся з фахівцями або придбайте необхідні елементи в сервісі.

Розглянемо основні етапи:

·         демонтаж кріплення

·         видалення кришки

·         Видалення старої прокладки

·         зачистка поверхонь

·         Установка нового елемента

·         збірка

Якщо відбувалися серйозні витоку масла, слід очистити місця, куди встиг потрапити мастильний матеріал. Відзначимо, що він здатний негативним чином впливати на стан багатьох елементів.

Куди звернутися?

Заміну прокладки клапанної кришки авто, при відсутності досвіду виконання подібних робіт, слід доручити професіоналам. Вони допоможуть Вам з вибором якісних запчастин, а також здійснять необхідні операції в найкоротші терміни. Наприклад, Ви можете скористатися послугами співробітників автосервісу СТО Авто, розташованого у Львові. Тут є все необхідне, щоб дати тривалу гарантію на всі виконані роботи. Також можливе придбання запчастин на місці, що заощадить Ваш час.

Записатись
Зворотній дзвінок
Ціни

Команда автосервісу "СТО АВТО" у Львові

Ремонтуємо усі марки автомобілів